• $8,1838
  • €9,6748
  • 501.618
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Eylül 2020 Salı 17:23 | Son Güncelleme:

İstanbullu Gelin'in Süreyya'sı Aslı Enver'in bebeklik haline bayılacaksınız

İstanbullu Gelin'in Süreyya'sı Aslı Enver'in bebeklik haline bayılacaksınız

İstanbullu Gelin'in Süreyya'sı Aslı Enver'in bebeklik haline bayılacaksınız. Kavak Yelleri dizisiyle hafızalara kazınan Aslı Enver son olarak İstanbullu Gelin dizisinde oynadığı Süreyya karakteri ile kendine hayran bıraktı. Son zamanlarda sosyal medayayı etkin kullanan Enver'in bebeklik fotoğrafları sosyal medyanın gündemine oturdu.

İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteriyle büyük beğeni kazanan Aslı Enver'in bebeklik haline bayılacaksınız. Aslı Enver bu aralar sosyal medyayı daha etkin kullanmaya başladı. Aslı Enver’in son paylaşımı ise çocukluğuna, ailesine, dostlarına dair oldu.

İlk önce henüz iki ön dişinin çıktığı çok küçük yaşlarından bir fotoğraf paylaştı. Belki ancak 1 yaşındaki bir fotoğrafı. Ancak o zamandan güler yüzlü biri olacağı da fotoğrafa bakınca anlaşılıyor

İŞTE ASLI ENVER'İN PAYLAŞIMLARI;

ASLI ENVER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Aslı Enver 10 Mayıs 1984 yılında İngiltere Londra’da dünyaya geldi. Babası Kıbrıslı bir Türk olan Aslı enver 3 kardeştir. 12 yaşına kadar İngiltere’de yaşayan Aslı Enver ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir. Liseyi Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuyan genç oyuncu daha sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümüne devam etmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Kariyerinin henüz başlarındayken 2002 yılında TRT’de yayınlanan bir sit-com’da küçük bir rol almış ardından “Ayna” adlı kısa filmde oynamıştır. 2007 yılında yayınlanan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan ve Sarp Apak gibi oyuncularla başrolü paylaşan Aslı Enver “Mine” karakteriyle hafızalara kazınmıştır.

Aslı Enver 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Birkan Sokullu ile evlenmiş ve 2015 yılında boşanmıştır. Star TV’de yayınlanan ve başrolünü Özcan Deniz ile paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya Boran karakterine hayat verdi. Aslı Enver, 1.68 metre boyunda, 55 kilo ve Boğa burcudur.

<p>Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, sosyal medya hesabı twitter'dan paylaşımda bulundu. Minyatü

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den 'Minyatür Bomba' paylaşımı: Test başarıyla sonuçlandı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

ABD'nin hiçbir ülkeye vermediği F-22 Raptor uçaklarının özellikleri neler?

27 Ekim çeyrek altın, gram altın fiyatları anlık, canlı ne kadar?