• $7,4764
  • €9,0817
  • 444.327
  • 1565.01
07 Ocak 2021 Perşembe 17:49 | Son Güncelleme:

İstanbullu Gelin'in Dilara'sı Neslihan Arslan'ın yeni projesi belli oldu... Yaşı 19 kadrosuna dahil oldu

İstanbullu Gelin'in Dilara'sı Neslihan Arslan'ın yeni projesi belli oldu... Yaşı 19 kadrosuna dahil oldu

Gold Film imzalı Yaşı 19 başrollerinde Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ rol alırken dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. İstanbullu Gelin'in Dilara'sı Neslihan Arslan Yaşı 19 dizisine dahil oldu. Neslihan Arslan'ın Yaşı 19 dizisinde hangi karaktere hayat vereceği ise bilinmiyor.

Başrollerini Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un paylaştığı Gold Film imzası taşıyan Yaşı 19 dizisine Tolga Güleç, Selen Uçer, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Asena Tuğal ve Rüçhan Çalışkur gibi isimlerin yanı sıra yeni bir isim daha dahil oldu.

Güçlü oyuncu kadrosuyla şimdiden dikkat çeken ve merek uyandırmayı başaran Yaşı 19 kadrosuna İstanbullu Gelin'in Dilara'sı Neslihan Arslan da dahil oldu. İstanbullu Gelin'deki performansı ile göz dolduran Neslihan Arslan'ın hangi karakterle izleyici karşısına çıkacağı hakkında bilgi bulunmuyor.

NESLİHAN ARSLAN KİMDİR?

Neslihan Arslan, 25 Nisan 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Temiz Ev adlı oyundaki performansıyla; 2011 yılında Sadri Alışık Tiyatro Ödüllerinde Efes Özel Ödülü’nü almıştır.

Bugüne kadar bir çok tiyatro oyununda yer alan Neslihan Arslan dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı olarak yer almıştır.

Şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan İstanbullu Gelin dizisinde Dilara karakterine hayat veren Neslihan Arslan, 1.73 metre boyunda, 54 kilo ve Boğa burcudur.

<p>‘Dünya artık dijitalleşiyor’ demek son yılların en popüler söylemi oldu. Dijital düny

Doymayan emperyalistler ve aşı eşitsizliği

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Engelli ve yaşlılara aşı uygulanmaya başladı

İran Ordusu, Umman Denizi'nde askeri tatbikat başlattı