• $ 5,7477
  • € 6,3537
  • 279.031
  • 100237
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu?

İstanbullu Gelin son bölüm merak ediliyor.

Süreyya için bambaşka bir yolun kapısı aralanıyor.

Esma’nın konağa dönüşüyle Boranlar için artık yeni bir dönem başlıyor. Bu yeni sürece alışmak herkes için zor olsa da tüm aile bir arada olabilmek için büyük özveri gösteriyor. Adem’in evliliği ve evlat edinme kararının yankıları aileye nefes aldırıyor. Umutlar yeniden yeşermekteyken Süreyya için bambaşka bir yolun kapısı aralanıyor.

İstanbullu Gelin 86. Yeni bölümde Esma Süreyya’ya, “Beni özgür bırakacaksın, günahsa da benim boynuma. Sevdiklerinin son isteklerini yerine getirmek kıymetlidir. Süreyya çok canım yanıyor, yoruldum Süreyya. Bana başka çare aratma, Garip gibi ben de huzurlu gideyim.” diyor. Süreyya adeta bir çıkmaza düşüyor ve ne yapacağını bilemiyor.

Daha sonra Yaz’ın sesi duyuluyor. Yaz, “Ne olursa olsun sevgiyi ve şefkati seçen tatlı Süreyya.. Ne de güzel takardı maskesini. Benim annem bir katildi!” diyor.

GARİP’İN ÖLÜMÜ NASIL OLDU?

Garip’in sahneleri izleyenler tarafından çok beğenildi. Tüm aile mutlu bir şekilde bahçede oturuyordu. Garip mağrur bir gülümseme ile mutlu aile tablosunu izledikten sonra Esma’nın yanına geldi. Esma’ya onu çok sevdiğini söyledi. Ardından konağa gitti. Faruk Garip’in peşinden gidip, “Ben annemin yokluğunda fark ettim. Sana çok gereksiz tepkiler vermişiz, hakkını teslim etmemişiz. En azından ben omzumdaki yükleri bana fark ettirdiğin için sana minnettarım. Senden gerçekten çok özür diliyor. Biz daha çok annemize odaklandık, seni biraz görmedik. Ama şunu bil sen hiçbir zaman bu evdeki geçici bir misafir değil, artık sadece annemin eşi de değilsin. Bizim için annemiz neyse sen de osun. Biz sana abi diyelim sen onu baba diye oku.” dedi. Garip bu konuşmaların ardından çok mutlu olduğunu söyledi ve “Artık ölsem de gam yemem.” dedi.

Garip bu konuşmaların ardından odasına çıktı. Odanın balkon tarafına baktığında Esma’nın ve kendisinin gençlik zamanlarını gördü. Garip, “Oldu be kadınım.. Bak beş çocuğumuz oldu. Hayat gönlümü çok yordun ama gönlümdekini vermeden de uğurlamadın, teşekkür ederim.” dedi ve yatağa uzandı. Ardından Garip’in gençliğinin odada dolaştığı, bahçeye indiği ve Esma’nın yanından geçerek gittiği gösterildi.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP´yi sorumlu tutan Diyarbakır annelerinin partinin il binası

Oğlu Dağa Kaçırılan Baba: Oğlumu Almadan Buradan Gitmeyeceğim

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Ruslar uzaylılarla anlaşma yapmışlar

Savunma Sanayii Başkanı'ndan son dakika S-400 açıklaması: Aralıkta hazır olacak