• $7,99
  • €9,5121
  • 466.053
  • 1327.34
15 Kasım 2020 Pazar 14:22 | Son Güncelleme:

İspanyol şarkıcı Molina, Türkiye'ye geliyor

İspanyol şarkıcı Molina, Türkiye'ye geliyor
AA

İspanyol şarkıcı Molina, 17 Kasım'da İstanbul Cemal Reşit Rey Salonu'nda vereceği konserden dolayı kendisini çok şanslı ve heyecanlı hissettiğini belirterek, "Türkiye ve ben uzun süre birlikte olan, zaman geçtikçe birbirini daha fazla isteyen, saygı gösteren aşıklar gibiyiz." ifadelerini kullandı.

Kovid-19 döneminde ilk konserini 17 Kasım'da İstanbul'da verecek olan İspanyol şarkıcı Monica Molina, "Türkiye ve ben uzun süre birlikte olan, zaman geçtikçe birbirini daha fazla isteyen, saygı gösteren aşıklar gibiyiz." dedi.

AA'da yer alan habere göre, İspanyol şarkıcı Monica Molina, 17 Kasım'da İstanbul Cemal Reşit Rey Salonu'nda vereceği konserden dolayı kendisini çok şanslı ve heyecanlı hissettiğini söyledi.

Yaklaşık 9 aydır süren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde ilk konserini Türkiye'de verecek olan Molina, İstanbul'a gitmeden önce Madrid'de konuştu.

Molina, "Türkiye ve ben uzun süre birlikte olan, zaman geçtikçe birbirini daha fazla isteyen, saygı gösteren aşıklar gibiyiz. Türkiye ile bağım her zaman memnuniyet verici ve tatminkar oldu. Kendimi her zaman minnettar hissettim." dedi.

"TÜRKİYE'YE GİDECEK OLMAKTAN VE ORADA KONSER VERECEĞİMDEN DOLAYI HEYECANLIYIM"

"Ne kadar garip bir dönemden geçersek geçelim Türkiye'ye dönmek için çok istekliydim." diyen İspanyol şarkıcı, "Aslında kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü öyle bir dönemden geçiyoruz ki her şey durmuş durumda. Diğer yandan Türkiye'ye gidecek olmaktan ve orada konser vereceğimden dolayı heyecanlıyım." diye konuştu.

Molina, Kovid-19 önlemlerinden dolayı, normalde 900 kişilik olan Cemal Reşit Rey salonunda sadece 259 kişi olacağını söyledi.

Salonun yarıdan fazlasının boş olmasının her sanatçıyı olumsuz etkileyeceğini ancak özel bir dönemden geçildiğini vurgulayan Molina, "Salonda az kişi olsa da aramızdaki sıcaklığın aynı olacağını düşünüyorum. Aynı sevgi, aynı arzu ile karşılarında olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Benimle güzel bir an geçirmelerini umuyorum. Maskeden dolayı dinleyicilerimin yüzlerini göremeyeceğim ama onların sıcaklığını hissedeceğimden eminim." ifadelerini kullandı.

"DİNLEYİCİLERİN KÜÇÜK BİR SÜRELİĞİNE DE OLSA FİŞİ ÇEKİP DÜNYA İLE BAĞLARINI KOPARTMALARINI UMUYORUM"

Molina, Türkiye'de pek çok konser verdiğini ve bu yüzden Türk dinleyicisini iyi tanıdığını belirterek "Dinleyicilerin küçük bir süreliğine de olsa fişi çekip dünya ile bağlarını kopartmalarını, virüsün korkunç etkilerini ve yaşadığımız acı dolu günleri unutmalarını umuyorum. Çok fazla insan hayatını kaybetti. Ekonomik, sosyal sorunlar yaşanıyor ve çok büyük felaketler oldu. Ben sahnede kendimi onlara sarılmış hissedeceğime eminim." yorumunda bulundu.

Konserlerin dışında Türkiye'nin tanıtım faaliyetlerine de katkıda bulunan Molina, "Türkiye'nin yerinin kendisi için çok özel olduğunu" vurguladı.

Molina, "Müzik sayesinde dilin ötesinde bir iletişim kuruluyor. Anlatması zor olsa da sahnede sen enerjini dinleyicilere aktarıyorsun onlar da enerjilerini sana veriyor. O an tamamen karşılıklı sevgi, paylaşım üzerine kurulu bir köprü. Ve ben bunu en iyi Türkiye'de yaşadım." dedi.

Tüm bu soruların cevabını Akşam Gazetesi Spor Editörü Tamer Ayeri, Eda Cabul'a anlattı.<p>Editör:<a

FB-BJK derbisi ne olur?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Oyuncu Devrim Parscan son yolculuğuna uğurlandı

Yusufeli Barajı'nın tamamlanmasına 25 metre kaldı