• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
31 Mart 2021 Çarşamba 20:45 | Son Güncelleme:

İsmail Özkan aslen nereli? İsmail Özkan kimdir, kaç yaşında?

İsmail Özkan aslen nereli" İsmail Özkan kimdir, kaç yaşında"

İsmail Özkan, bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. İsmail Özkan kimdir, kaç yaşında? İsmail Özkan aslen nereli? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. İsmail Özkan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Balıkesir Bigadiç'li olan sanatçı'nın gerçek soyadı ise Aslantaş'tır. Babası Bayram Aslantaş uzun yıllar Koray Lisesi'nde fizik öğretmenliği yapmıştır. İşte hakkında merak edilenler...

Müzik dünyasının sevilen seslerinden İsmail Özkan bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. İsmail Özkan kimdir, kaç yaşında? İsmail Özkan aslen nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İsmail Özkan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Balıkesir Bigadiç'li olan sanatçı'nın gerçek soyadı ise Aslantaş'tır. İşte İsmail Özkan'a dair tüm merak edilenler...

İSMAİL ÖZKAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

İsmail Özkan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Balıkesir Bigadiç'li olan sanatçı'nın gerçek soyadı ise Aslantaş'tır. Babası Bayram Aslantaş uzun yıllar Koray Lisesi'nde fizik öğretmenliği yapmıştır.

İlk sahne deneyimini Barış Manço'nun 7'den 77'ye isimli programı ile gerçekleştirdiğini belirten İsmail Özkan Ali Şuuri İlköğretim Okulu'nun ardından Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi'nde orta ve Lise tahsilini tamamlamıştır. Lise eğitiminin ardından Diş Hekimliğini kazanmış ancak gönlünde müzik olması nedeni ile İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı sınavlarına girmiş ve kazanmıştır. Bir sene İTÜ Konservatuvar bölümünde okumuş ardından ablasının da İzmir'de okuması ve ailesinin de isteği ile Ege Üniversitesinde Ses eğitimini tamamlamıştır.

Özellikle çıkış şarkısı olan Hayal Gözlüm ile internet üzerinde de rekor kırmış ve bu şarkısı kısa sürede 7 Milyon izlenme rekorunu elde etmiştir.

Ayrıca dizi müzikleri ile de ilgilenen sanatçı, İmkansız Aşk, Fikrimin İnce Gülü ve Hırsız Polis dizilerinin şarkılarını seslendirmiştir.

2017 yılında Esra Mimaroğlu ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Serpil Naz isminde bir kızı vardır.

  • İsmail Özkan kimdir
  • İsmail Özkan kaç yaşında
  • İsmail Özkan nereli
  • İsmail Özkan evli mi
  • İsmail Özkan eşi kim
<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü