• $7,4406
  • €9,0075
  • 445.595
  • 1568.08
11 Temmuz 2020 Cumartesi 09:29 | Son Güncelleme:

Oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun eşi Duygu Kaya Kumarki kimdir, kaç yaşında?

Oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun eşi Duygu Kaya Kumarki kimdir, kaç yaşında"

İsmail Hacıoğlu ile eşi Duygu Kaya Kumarki boşanıyor. 4 yıl önce nikah masasına oturan çiftin bir de Yemin isminde bir kızları bulunuyor. Duygu Kaya Kumarki ve İsmail Hacıoğlu anlaşmalı şekilde boşanacaklar. Çift, evliliklerini bitirseler de arkadaşlıklarına devam edeceklerini açıkladı...

İsmail Hacıoğlu ile eşi Duygu Kaya Kumarki boşanma kararı aldı. 4 yıl önce nikah masasına oturan çiftin bir de Yemin isminde bir kızları bulunuyor. Duygu Kaya Kumarki ve İsmail Hacıoğlu anlaşmalı şekilde boşanacaklar. Çift, evliliklerini bitirseler de arkadaşlıklarına devam edecek.

DUYGU KAYA KUMARKİ KİMDİR?

Duygu Kaya Kumarki, 20 Şubat 1983 doğumludur. Cagaloğlu Anadolu Moda Tasarım Meslek Lisesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda bazı gece kulüplerinde de dansçılık yapmıştır.

Oyuncu İsmail Hacıoğlu ile 2016 yılında evlenen Kumarki'nin bu evlilikten 4 yaşında Yemin adında bir kızı bulunuyor.

İSMAİL HACIOĞLU KİMDİR?

İsmail Hacıoğlu, 30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul Fatih'te dünyaya gelmiştir. Babası eski Fenerbahçeli oyunculardan Memmet Hacıoğlu'dur. Ünlü oyuncu, babasının aksine koyu bir Galatasaraylıdır. Kardelen adında bir kız kardeşi vardır.

Henüz 12 yaşında iken dublaj yaparak para kazanmaya başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Orada iki sezon da tiyatro oyunlarında oynadı. Bir sezon hocaları Aydoğan Tamer ve Erdal Duman'ın kurdukları özel tiyatroda, ardından da yine Duman'ın kurduğu İstanbul Gençlik Tiyatrosu'nda bulundu.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde okurken bir taraftan da reklamlarda seslendirme yapmaya başladı. "Bir İstanbul Masalı" dizisinde evin haylaz oğlu Ozan'ı oynarken Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü kazandı. Bölüm Başkanı Zeliha Berksoy'un 'Hem okul hem dizi aynı anda olmaz' sözü nedeniyle ilk sınıftan ayrılarak okulu bıraktı.

İsmail Hacıoğlu 2002 yılında Yönetmenliğini Ömer Kavur'un yaptığı senaryosunu Macit Koper ile Ömer Kavur'un hazırladığı "Karşılaşma" adlı sinema filminde Osman karakterini canlandırdı. Baş rollerde ise Uğur Polat, Lale Mansur, Çetin Tekindor ve Aytaç Arman oynadı. İsmail Hacıoğlu, bu film ile 40. Antalya Film Şenliği-Umut Veren Genç Oyuncu ödülünü aldı.

2003 yılında "Bir İstanbul Masalı" adlı dizide oynadı. Bu dizide Ahu Türkpençe, Mehmet Aslantuğ, Ozan Güven, Çetin Tekindor, Arsen Gürzap,Vahide Gördüm, Altan Erkekli ve Yasemin Çonka gibi oyuncularla birlikte yer aldı.

2007 yılında yönetmeni Ömer Vargı, senaristi Yavuz Turgul olan "Kabadayı" sinema filminde Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu, Aslı Tandoğan, Rasim Öztekin, Tarık Ünlüoğlu ile beraber oynadı. 2013 yılı Nisan ayında TRT'de yayınlanmasına başlayan "Osmanlı Tokadı" adlı dizide Fatih Sultan Mehmed rolünü canlandırdı. Bu dizide eski eşi Vildan Atasever, Alper Kul, Uğur Çavuşoğlu, Mazhar Alanson da rol almıştır.

İsmail Hacıoğlu, 10 Nisan 2010 tarihinde oyuncu Vildan Atasever ile evlendi. 2014 yılında eşi ile beraber İstanbul'u terk ederek Datça'ya yerleşti. Çift, 21 Ocak 2015 tarihinde boşandılar.

İsmail Hacıoğlu, 5 Şubat 2016 tarihinde dansçı Duygu Kaya Kumarki ile evlendi, şimdilerde ise boşanma kararı ile gündemde yer alıyor.

<p>Trump Destekçileri Kongre Binası’nı bastı hayatını  kaybedenler ve gözaltına alınanlar oldu

ABD'de devir teslim töreni nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılan belgeselciyi canlı canlı yedi! İşte o anlar

Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! İşte o detaylar...