• $8,068
  • €9,7022
  • 450.277
  • 1409.19
17 Aralık 2020 Perşembe 17:08 | Son Güncelleme:

İsmail Ege Şaşmaz Uyanış Büyük Selçuklu'ya yeni bir soluk katacak!

İsmail Ege Şaşmaz Uyanış Büyük Selçuklu'ya yeni bir soluk katacak!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kadrosuna dahil olan İsmail Ege Şaşmaz ilk kez sete çıktı. Tarihi dokusu ve birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı dizide Faysal karakterine hayat veren Şaşmaz dizinin 13. bölümünde izleyiciyle tanışacak. Faysal, Selçuklular ile Batıniler arasındaki mücadelenin belirleyicilerinden birisi olacak.

İsmail Ege Şaşmaz TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Güneşi Beklerken, Sen Çal Kapımı, Mehmetçik Kut’ül Amare gibi yapımlarda rol alan Şaşmaz Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Faysal rolünü üstlenecek. Selçuklular ile Batıniler arasındaki mücadelenin belirleyicilerinden biri olacak karakterin kimliğiyle ilgili gerçek, izleyicileri oldukça şaşırtacak.

Geçtiğimiz günlerde ilk kez sete çıkan oyuncunun diziden kareleri yayınlandı. Faysal karakteriyle 13. bölüm itibariyle hikayeye dahil olan Şaşmaz’ın rolü, Selçuklular ile Batıniler arasındaki savaşa yeni bir yön verecek.

Dövüş sahneleriyle de adından söz ettirecek İsmail Ege Şaşmaz’ın kadroya dahil olduğu ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’nun yeni bölümü 21 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi