• $8,092
  • €9,772
  • 460.618
  • 1377.23
24 Şubat 2021 Çarşamba 13:28 | Son Güncelleme:

Işın Karaca'nın düğün tepkisine Sinan Akçıl'dan yanıt! ‘Size buradan ekmek çıkmaz'

Işın Karaca'nın düğün tepkisine Sinan Akçıl'dan yanıt! ‘Size buradan ekmek çıkmaz'

22 Şubat'ta ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti otelde düzenlenen 40 kişinin katıldığı bir tören ile yeniden evlendi. Ünlü çift sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunurken Işın Karaca, ikilinin düğününe tepki gösterdi. Karaca, ‘Hayat başlamış da bizim mi haberimiz yok?' ifadelerini kullanırken Sinan Akçıl'dan yanıt gecikmedi. Akçıl, Instagram'dan yaptığı paylaşımda kullandığı ‘Arkadaşlar tertemiz suyu bulandırmaya çalışanlar olmuş, davetli listemiz 40 kişiydi. Herkesin HES kodu alındı ve herkesi otelde ağırladık. Buradan ekmek çıkmaz' ifadeleri ile yanıt verdi.

2018 yılında Amsterdam'da evlenen ve 9 ay sonra boşanan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl ikinci kez nikah masasına oturdu.

Yaklaşık 40 kişinin katıldığı düğün bir otelde gerçekleştirildi. Davetli olarak Semiraris Pekkan, Berkay-Özlem Ada Şahin, Selin İmer-Mustafa Ceceli çifti gibi ünlü isimler yer aldı. Çiftin nikah şahitliğini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı.

Işın Karaca önceki gün Burcu Kıratlı ve davetlilerin düğünde dans ettiği bir videoyu paylaşarak tepki gösterdi. Karaca, paylaşımında 'Allah bir yastıkta kocatsın ama bu kadar insan, düğünler, partiler! Hayat başlamış da bizim mi haberimiz yok? Vallahi bilip de söylemiyorsanız küserim!' ifadelerini kullandı.

Işın Karaca'nın paylaşımını gören Sinan Akçıl da sosyal medya hesabından isim vermeden sert bir açıklamada bulundu. Düğün girişinde HES kodu kullanıldığını belirten Akçıl, açıklamasına şu sözlerle devam etti:

'Arkadaşlar tertemiz suyu bulandırmaya çalışanlar olmuş, davetli listemiz 40 kişiydi. Herkesin HES kodu alındı ve herkesi otelde ağırladık. Buradan ekmek çıkmaz. Kötü niyetli 3-5 kişi size sesleniyorum: Arkanıza yaslanıp şahit olduğunuz romantizmin tadını çıkartın.

Ama bu değildir ki pandemi kuralları geçince 1500 kişilik kutlama yapmayacağız. Sabırsızlanıyorum o gün için'

<p class='MsoNormal'>Peki, yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür? Kıdemi çok olan işçinin izni de çok

Yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi