• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Ocak 2021 Cuma 17:35 | Son Güncelleme:

Işın Karaca ve Merve Boluğur arasında yaşanan kilo tartışmasına Tuğba Özerk de dahil oldu

Işın Karaca ve Merve Boluğur arasında yaşanan kilo tartışmasına Tuğba Özerk de dahil oldu

YouTube kanalı açmasıyla gündem olan ve ardından şarkı çıkaracağını söyleyen Merve Boluğur'un Işın Karaca hakkında 'Zayıflığımı kıskanıyor' açıklaması yaptığı iddia edilmişti. Işın Karaca ve Merve Boluğur arasında yaşanan kilo tartışmasına Tuğba Özerk de dahil oldu.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, Merve Boluğur'un şarkıcı olacağını duyurmasının ardından onu tiye aldığı bir paylaşımda bulunmuştu.

Işın Karaca'nın çıkışına yanıt veren Boluğur'un, 'Kendi kilolarını aldırmak için kapı kapı dolaştı. Zayıf kadınlara her zaman düşmandır, derdi benim zayıf olmam' dediği iddia edilmişti.

Merve Boluğur'un haberleri yalanlamasına rağmen Işın Karaca açtı ağzını yumdu gözünü. 

Karaca, Boluğur hakkında şunları söylemişti: 'Ayıp değil ki kilolu olmak. Güzellik çok önemli bir kavram değil. Kimsenin zayıflığını kıskanacak halim yok. Böyle talihsiz açıklamayla kendini baltalıyorsun. Şimdi sana zahmet elindeki telefonu artık bir kenara koy. Söz, şarkını stüdyoya gelip ben okutturacağım.'

İkilinin tartışmasına şarkıcı Tuğba Özerk de dahil oldu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tuğba Özerk, "Işın Karaca'nın kilosunun değil, sesinin altında ezilirsin. Sen kendi klasmanındakilere psikolojik danışmanlık yapmaya devam et güzel kız" sözleriyle Boluğur'a gönderme yaptı.

<p>Peki, önümüzdeki günlerde Paşinyan'ı neler bekliyor?  Azerbaycan-Ermenistan hattında neler yaşanı

İskender füzesi iddiasının sebebi ne?

Biz fark etmeden etrafımızı saran yüzler

Sabahları kendinizi yorgun hissediyorsanız bu karışımı deneyin

Mucize kurtuluş! İkiye ayrılan araçtan yara almadan çıktı