• $ 6,0835
  • € 6,8198
  • 251.269
  • 86.072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

İrem'e kamyon göndermesi

Ebru Yaşar, Aleyna Tilki’nin ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısı için ‘Kamyon arkası sözü’ diyen İrem Derici’yi tiye aldı. Yaşar, bir arabanın arkasında yazan sözü paylaşarak Emrah Karaduman’ı etiketledi.

Emrah Karaduman’ın yeni albümünde seslendirdiği ‘En Güzel Yenilgim’ şarkısıyla listelerde fırtınalar estiren Ebru Yaşar, İrem Derici’yi tiye aldı. Derici, düzenlemesi Karaduman’a ait Aleyna Tilki’nin seslendirdiği ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısı için ‘Kamyon arkası sözü gibi’ demişti. Yaşar, Derici’nin bu sözlerini yanıtsız bırakmadı ve kendine has esprili bir göndermede bulundu. Yaşar, bir kamyon arkasında yazan ‘Seni Sevdim de ne oldu. Meyhaneci zengin oldu’ sözlerini Karaduman’ı etiketleyerek paylaştı. Fotoğrafa da “Kardeşim bunu bana yeni şarkı yapıyoruz” mesajını yazdı. Bu sözlerle yeni bir eserin sözünü alan Yaşar’ın mesajını ise Karaduman yanıtsız bırakmadı. Ünlü aranjör, ‘Yarın gel klibi al’ karşılığını verdi.

Yarın gel klibi al!

Aranjör Emrah Karaduman ile Ebru Yaşar arasında espirili diyaloglar yaşandı. Karaduman, Yaşar'ın şarkı isteğine 'Yarın gel klibi al' yanıtını verdi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Alınan bilgiye göre, özellikle Boğaz bölgesinde bulunan Üsküdar, Kadıköy, Beşiktaş, Sarıyer ve Beyko

Yurt Genelinde Hava Durumu Nasıl Olacak? İşte Detaylar

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Şenol Güneş'in vedası

Yusufeli Barajı'nda gövde yüksekliği 100 metreye ulaştı