HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6378
  • 6,4735
  • 222.146
  • 97.453
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

İrem'e kamyon göndermesi

Ebru Yaşar, Aleyna Tilki’nin ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısı için ‘Kamyon arkası sözü’ diyen İrem Derici’yi tiye aldı. Yaşar, bir arabanın arkasında yazan sözü paylaşarak Emrah Karaduman’ı etiketledi.

x

Emrah Karaduman’ın yeni albümünde seslendirdiği ‘En Güzel Yenilgim’ şarkısıyla listelerde fırtınalar estiren Ebru Yaşar, İrem Derici’yi tiye aldı. Derici, düzenlemesi Karaduman’a ait Aleyna Tilki’nin seslendirdiği ‘Dipsiz Kuyum’ şarkısı için ‘Kamyon arkası sözü gibi’ demişti. Yaşar, Derici’nin bu sözlerini yanıtsız bırakmadı ve kendine has esprili bir göndermede bulundu. Yaşar, bir kamyon arkasında yazan ‘Seni Sevdim de ne oldu. Meyhaneci zengin oldu’ sözlerini Karaduman’ı etiketleyerek paylaştı. Fotoğrafa da “Kardeşim bunu bana yeni şarkı yapıyoruz” mesajını yazdı. Bu sözlerle yeni bir eserin sözünü alan Yaşar’ın mesajını ise Karaduman yanıtsız bırakmadı. Ünlü aranjör, ‘Yarın gel klibi al’ karşılığını verdi.

Yarın gel klibi al!

Aranjör Emrah Karaduman ile Ebru Yaşar arasında espirili diyaloglar yaşandı. Karaduman, Yaşar'ın şarkı isteğine 'Yarın gel klibi al' yanıtını verdi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
İstanbul´da ani gelişen olaylara müdahale edebilmesi için yaklaşık 16 bin polis ve bekçiye komando e

Görüntüler İstanbul´dan: 16 bin kişiye komando eğitimi verildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

'2045'ten geliyorum' dedi alay konusu oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar