• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
12 Mart 2021 Cuma 21:49 | Son Güncelleme:

İrem Sak diğer ünlülerden farklı olan yönünü açıkladı!

İrem Sak diğer ünlülerden farklı olan yönünü açıkladı!

Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisiyle ekranlara gelen oyuncu İrem Sak Nişantaşı'nda magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Sak'ın, birçok ünlünün aksine arabalara milyonlar yatırmadığı ortaya çıktı. Elektrikli scooter'a binen ünlü oyuncu: “İnşallah ileride elektrikli arabam da olur. Çevreci bir insan olduğum için bugüne kadar hiç otomobilim olmadı” dedi.

Ünlü oyuncu İrem Sak yaptığı son açıklamayla şaşırtıcı ifadelere yer verdi. Birçok dizi ve filmde rol alan İrem Sak Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Elektrikli bir scooter'a bindiği görülen güzel oyuncu, çevreci biri olduğunu ve daha önce hiç aracının olmadığını söyledi.

Benzinli otomobil almayacağını dile getiren İrem Sak, "İnşallah elektrikli arabam da olur, scooter'ım da elektrikle çalışıyor. Benzinli araç sevmediğim için hiç otomobilim olmadı" dedi.

Yeni dizi projeleri hakkında da konuşan Sak, "Bir şeyler var kesinleşince haber veririm, sinema değil dizi. Benim gönlüm türden ziyade iyi senaryodan yana. Ben o kafalardaki komedi oyuncusu algısını kırdım bence, iyi senaryo olsun yeter ki türün hiç önemi yok. Güzel iş çıksın yeter, komedi de dram da olur" ifadesinde bulundu.

<p>Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Murat Kırık merak edilenleri A

'20'li yaş challenge' akımının perde arkasında ne var?

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi