• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
08 Ocak 2021 Cuma 13:35 | Son Güncelleme:

İrem Derici'yi güldüren yorum... 'Kötü açılmış cips paketi gibi ağzı var'

İrem Derici'yi güldüren yorum... 'Kötü açılmış cips paketi gibi ağzı var'

Söylediği her söz ile olay olan İrem Derici, geçtiğimiz günlerde Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar adlı programına konuk oldu. Olay yaratan açıklamalarda bulunan İrem Derici, bir sosyal medya kullanıcısının yaptığı 'Kötü açılmış cips paketi gibi ağzı var' yorumuna çok güldüğünü söyledi.

Son dönemde özel hayatına dair yaptığı açıklamalar ile bazı kişiler tarafından eleştirilen bazı kişiler tarafından samimi bulunan ünlü şarkıcı İrem Derici, Hasan Can Kaya'nın sunuculuğunu üstlendiği Konuşanlar programında yer aldı.

'BEN DE ALDATTIM'

İrem Derici, sevgililerini aldattığını itiraf ederek şunları söyledi: 'Ben de aldattım. Psikolojik şiddet çok garip bir şey. Öyle bir şey diyor ki, hıncımı alamıyorum. Gidiyorum aldatıyorum ama haberi de olmuyor. Ne yapmış oluyorum şimdi? Hepsini aldatmadım ama. Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım. Ne zaman aldatsam, 3 ila 5 iş günü arasında o ilişki bitti.'

Açıklamalarına devam eden Derici, 'Mart ayından bu yana en büyük keyfim, ‘keşfet’te adam beğenmek. 30 adam beğeniyorum, kenara atıyorum. Ertesi gün ‘o beni basına söyler’, ‘bu sabahına beni eve yollar’ diye diye eliyorum, elde kalıyor sıfır.' dedi.

'KÖTÜ AÇILMIŞ CİPS PAKETİ GİBİ AĞZI VAR'

Karantina nedeniyle bütün vaktini sosyal medyada geçirdiğini söyleyen İrem Derici, bir takipçisinin yazdığı yorumu programdakilerle paylaştı. Yaptırdığı estetikler ile sık sık gündeme gele Derici, 'Her yerim yapma, dudaklarım değil. Biri geçen Ekşi Sözlük’te ‘Kötü açılmış cips paketi gibi ağzı var’ yazmış. Ne kadar doğru bir yorum. Muhteşem değil mi?' diyerek herkesi güldürdü.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Eren-3 Ağrı Dağı Operasyonu başlatıldı

Rusya'da binlerce kişi sokaklara döküldü!