• $8,7048
  • €10,3984
  • 496.869
  • 1410.79
27 Mayıs 2021 Perşembe 19:03 | Son Güncelleme:

İrem Derici'nin yalnızlık canına tak etti! Takipçilerine isyan etti: Yazıklar olsun size

İrem Derici'nin yalnızlık canına tak etti! Takipçilerine isyan etti: Yazıklar olsun size

İrem Derici sosyal medya paylaşımı ile gündem oldu. Ünlü şarkıcı peş peşe yaptığı açıklamalarla yalnızlığına adeta isyan etti. Derici sosyal medyada "Bu kız neden yalnız. Kimse de bu konuyla ilgili bir şey yapmıyor. Yazıklar olsun" ifadelerini kullandı.

Arkadaşları ile tatilde güneşin tadını çıkaran İrem Derici isyan bayraklarını çekti. Ünlü şarkıcı birlikte çıktığı tatil arkadaşlarının arasında evlilerin olması sonucu sitem ettiği paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Derici sosyal medyada "Bu kız neden yalnız. Kimse de bu konuyla ilgili bir şey yapmıyor. Yazıklar olsun" ifadelerini kullandı.

Şimdilerde sevgilisi olmayan İrem Derici sosyal medyadan yalnızlığı için sitem dolu esprili paylaşımı ile dikkat çekti.

'BETON GİBİ KADINIM'

Tam kapanma sonrası yakın arkadaşları ile Bodrum'da çıktıkları tatilde yalnızlığından dert yanan ünlü isim, "Artık sevilmek istiyorum" diye adeta haykırdı. Tatil arkadaşlarının evli olduğunu belirten başarılı şarkıcı, Instagram hesabı paylaşımında "Bu kız neden yalnız ya. Beton gibi kadın yalnız ölecek" notu ile gündem oldu.

'ARTIK SEVİLMEK İSTİYORUM'

Ünlü isim peş peşe yaptığı paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi:

"Kanlı Ay'da ne dilek varsa tutacağım; hiçbir mantığı yok şu kadının yıllardır yalnız olması çok üzücü. Hiçbiriniz de şu konuyla ilgili bir şey yapmıyorsunuz. Yazıklar olsun size be. İsyan ediyorum artık ya; sevilmek istiyorum kardeşim. Biri kol kanat gersin istiyorum. İki tane evli çiftle kalıyorum bir el verin bana. Misafiriniz bile yok. Süslendim kendi kendime."

<p>Fransa'nın AB'den bağımsız olarak bir kanun çıkardığını söyleyen Gazeteci Ömer Aydın, <span>'Bu k

Fransa'dan Netflix'e yaptırım kararı: AB'nin uyarılarına rağmen kanun çıkardılar!

Ertuğrul Gazi FSRU hizmete giriyor

Yıkılan konağın altında rastlandı! Hemen kazı başlatıldı

Burak Elmas'tan Fatih Terim'e dünyaca ünlü yıldız hediyesi