• $8,0955
  • €9,7796
  • 460.913
  • 1377.23
24 Şubat 2021 Çarşamba 13:07 | Son Güncelleme:

İrem Derici kendisinden 11 yaş küçük aşkı Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan aşkını ilan etti

İrem Derici kendisinden 11 yaş küçük aşkı Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan aşkını ilan etti

Moda Sahili'nde arkadaşları ile otururken görüntülenen ve maske kurallarına uymadıkları için ceza kesilen İrem Derici'nin yanında oturan kameralara sırtı dönük olan kişinin genç oyuncu Emre Aslan olduğu ortaya çıktı. İrem Derici, Emre Aslan ile aşk yaşadığını itiraf etti.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde Moda Sahili'nde arkadaşları ile otururken görüntülenmiş ve ceza yemişti. Kameralar sırtı dönük oturan kişinin ok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan olduğu ortaya çıkarken ikilinin aşk haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. İrem Derici, kendisinden 11 yaş küçük Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan ile aşk yaşadığını kabul etti.

Yaptığı açıklamalar ile magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici uzun zamandır aradığı aşkı buldu. Kendisinden 11 yaş küçük Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan ile yeni bir aşka yelken açan İrem Derici, ilk kez konuştu.

O eski halinden eser yok! Masterchef Açelya son hali ile şaşırttı!

'TEK BAŞIMA DEĞİL BERABER KONUŞURUZ'

Emre Aslan ile aşk yaşadığı yönünde haberler çıkan ünlü şarkıcı İrem Derici, konuyla ilgili şunları söyledi: 'Sizde kredim var diye düşünüyorum. Böyle bir konuda tek başıma değil de beraber konuşuruz diyeyim'

<p>Peki, piyasalar haftaya nasıl başladı? Piyasalar bugün neyi  fiyatlıyor? Alternatif yatırım araçl

Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi