• $7,5858
  • €8,8446
  • 455.632
  • 1131.29
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
07 Ocak 2017 Cumartesi 09:56 | Son Güncelleme:

İrem Derici ile Didem Şahin arasındaki buzlar eridi

İrem Derici ile Didem Şahin arasındaki buzlar eridi

Selami Şahin'in 50. sanat yılı konseri, sanatçının eşi Didem Sahin ile müstakbel gelini İrem Derici arasındaki buzları eritti.

Selami Şahin, 50’nci sanat yılı konserlerinin sonuncusunu geçtiğimiz ay verecekti, ancak terör olayları nedeniyle konser ertelenmişti. Şahin, o konsere önceki akşam çıktı. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahneye çıkan Selami Şahin, şarkılarını Semih Erdoğan yönetimindeki 28 kişilik orkestra eşliğinde seslendirdi. “Özledim” ve “Sensiz Olmuyor” şarkılarında sanatçıya 53 kişilik Boğaziçi Caz Korosu eşlik etti. Konserde Emel Sayın da sahneye çıktı. İki sanatçı, “Gözler Kalbin Aynasıdır” ve “Rüzgar” şarkılarında düet yaptı.
İrem Derici ile Didem Şahin arasındaki buzlar eridi

Selami Şahin, gecede Zeki Müren’le de ‘hologram’ yöntemiyle düet yaptı. Sanatçı, Müren’in sahneye yansıtılan görüntüsüyle birlikte “Gitme Sana Muhtacım” şarkısını okudu.

Gecede büyük oğlu Lider Şahin de sanatçıya vokal yaptı. Konseri izlemeye gelenler arasında Lider Şahin’le ilişki yaşayan İrem Derici de vardı. Derici, son dönemde yaşanan terör olaylarıyla ilgili “Müziğin her şeyin üstesinden geleceğinin inancındayız. Bu akşam da çok büyük bir üstat, anlatamadığımız, anlatmaya zorlandığımız mutluluklarımızı ve üzüntülerimizi anlatacak” dedi.
İrem Derici ile Didem Şahin arasındaki buzlar eridi

'HOŞGELDİNİZ İREM HANIM'
İrem Derici basına röportaj verdiği sırada arkasından geçen müstakbel kayınvalidesi Didem Şahin, genç şarkıcıyı “Hoş geldiniz İrem Hanım” diyerek selamladı ve öptü. “Hoş bulduk efendim” diye karşılık veren Derici, daha sonra sarf ettiği sözlerle şaşırttı: “47 kamera açıkken saygılı oluyor insanlar!” 

SAHNEDEYİM AMA İÇİM YARALI
Konser öncesi röportaj veren Selami Şahin şöyle konuştu: “Bombalar yüzünden konserimizi daha önce iptal ettik ama hayat devam ediyor. Üzüntümüz sonsuz. İnşallah bu savaşlar biter. Ölenlere rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Müzik ruhin gıdasıdır. Biz de bu işten 50-60 kişi ekmek yiyoruz. Mecburen işimizi ihmal etmiyoruz. Sahneye çıkıyorum ama içim yaralı.”

<p>Editör: Eda Cabul</p>

Hangi filmler vizyonda?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kerkük'te tarihi Osmanlı Köprüsü, 137 yıldır ecdadın mirasını yaşatıyor

Aşk, iş ve aile konularında 25 Eylül Cuma burç yorumları