• $7,4962
  • €9,0567
  • 442.011
  • 1536.36
18 Ağustos 2020 Salı 16:12 | Son Güncelleme:

İrem Derici gönderme yaptı, Lider Şahin'den ayar geldi!

İrem Derici gönderme yaptı, Lider Şahin'den ayar geldi!

Lider S¸ahin verdiği röportajda eski aşkı İrem Derici için “İlişkimiz 1 sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi” demişti. İrem Derici'den bu sözlere yanıt gecikmedi.

Şarkıcı Selami Şahin’in büyük oğlu Lider Şahin, bir dönem şarkıcı İrem Derici ile birlikte olmuş ve bu aşk magazin programlarında uzun bir süre konuşulmuştu. Yaklaşık bir yıllık birlikteliklerini sonlandırdıktan sonra birbirleri hakkında yorumda bulunmayan çiftten Lider Şahin verdiği röportajda eski aşkı İrem Derici için “İlişkimiz 1 sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi” şeklinde bir açıklamada bulundu.

İREM DERİCİ SESSİZ KALAMADI

Şarkıcı İrem Derici, eski sevgilisinin verdiği bu röportajı öğrendikten sonra sosyal medya hesabından dikkat çeken bir göndermede bulundu ve “O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da haydi neyse” şeklinde bir açıklamada bulundu.

LİDER ŞAHİN'DEN AYAR GELDİ

Lider Şahin'den eski sevgilisine karşılık gecikmedi. Şahin, Instagram sayfasında paylaştığı 1986 yılına ait gazete küpürü ile eski sevgilisine 'sen yokken de ünlüydüm' mesajı verdi.

<p>Peki, piyasalar güne nasıl başladı? Kur ve altında nasıl bir  seyir var? Merkez Bankası’nın

Piyasalar güne nasıl başladı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor

Batı Karadeniz'deki kar yağışı drone ile görüntülendi