• $ 5,9025
  • € 6,6388
  • 254.515
  • 90.787
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

İrem Derici: Gerizekalı mı bu insanlar?

Youtuber Gökçe Yıldırım'ın "Sevgilim beni İrem Derici ile aldattı" sözlerine İrem Derici ateş püskürdü. Ünlü şarkıcı, "Ben neymişim be abi! Kudretim bir yere kadar arkadaşlar; onu ayırdı, bunun sevgilisini çaldı. Ee yeter... Perakende satış ürünü mü, gerizekalı mı bu insanlar?" diyerek iddialara sert çıktı.

İrem Derici'nin, dansçı Ataberk Özdene ile aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından, Özdene'nin eski sevgilisi YouTuber Gökçe Yıldırım, Derici hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Özdene'nin kendisini Derici ile aldattığını, bunu da kendi kişisel bilgisayarındaki video ve mesajlardan öğrendiğini söyledi.

Bu açıklamanın ardından İrem Derici'den yanıt gecikmedi: "Ben neymişim be abi! Kudretim bir yere kadar arkadaşlar; onu ayırdı, bunun sevgilisini çaldı. Ee yeter... Perakende satış ürünü mü, gerizekalı mı bu insanlar? Ünlü olmak bu denli heves edilecek bir şey değil. Hele ben bunun için hiç doğru bir basamak değilim. Bakın ünlü olunca böyle hedef tahtası oluyorsunuz; vurun popçuya festivali. Hele konuşmayan, susan yapınız varsa, geçmiş olsun. İşimden ve mutluluğumdan başka hiçbir şey umurumda değil benim. Ben kendimi aşırı iyi tanıyorum ve kendime aşığım. Herkese hayırlı işler, bol kazançlar."

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Fırında Wrap Tarifi:</p>

<p>6 dilim Jambon<br />
6 dilim chedar peyniri<br />
3 dal yeşil so

Fırında Wrap Tarifi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

3 yıl sonra ortaya çıktı

Ünlülerin yıllar önceki halleri...