• $9,6153
 • €11,2367
 • 553.564
 • 1479.93
21 Eylül 2021 Salı 09:28 | Son Güncelleme:

İrem Altuğ aslen nereli, hangi dizilerde rol aldı? İrem Altuğ kimdir, kaç yaşında?

İrem Altuğ aslen nereli, hangi dizilerde rol aldı" İrem Altuğ kimdir, kaç yaşında"

İrem Altuğ'un hayatına dair araştırmalar hız kazandı. Küçük yaşlarda bir derginin çocuk güzellik yarışmasında birinci seçildi. Son olarak Show Tv'nin fenomen dizisi Çukur'da yer alan İrem Altuğ kimdir, kaç yaşında? İrem Altuğ nereli, hangi dizilerde rol aldı? İşte merak edilenler...

İrem Altuğ yaptığı açıklamalarla gündemde yer aldı. Oyuncunun hayatına dair detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar ise İrem Altuğ kimdir, kaç yaşında? İrem Altuğ nereli, hangi dizilerde rol aldı? gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Vazgeç Gönlüm adlı yapımda başrol oyuncularından biri olmuştur. Peki, İrem Altuğ kimdir, kaç yaşında? İrem Altuğ nereli, hangi dizilerde rol aldı?

İREM ALTUĞ KİMDİR?

alan İrem Altuğ, San Francisco'da kaldığı yıllarda "Mary Sano Dance Studios" ve "Studio Danzhaus" okullarında dans dersleri vererek çeşitli atölyeler düzenlemiştir.2004 yılında "Şeytan Ayrıntıda Gizlidir" isimli diziden aldığı teklif üzerine İstanbul'a dönmüştür.

2006 yılında "Ihlamurlar Altında" isimli dizinin son 40 bölümünde "Feride" karakterini oynamıştır. Aynı yıl içerisinde "Eve Giden Yol 1914" isimli sinema dönem filminde "İffet" rolüyle boy göstermiştir. 2007 yılında "Vazgeç Gönlüm" isimli dizide Murat Han, Bulut Aras, Çiğdem Batur ile başrolde oynamıştır. 2008 yılında "Kirpi" isimli komedi filminde "Çiğdem" karakterini canladırmıştır.

2009 yılında ARD Alman kanalı için çekilen, Michael Kreindl'ın yönettiği, Türk Alman ortak yapımı olan "Mordkommission İstanbul" isimli televizyon filminde "Saime Soydan" karakterini oynamıştır. Aynı yıl çekimleri tamamlanan "Melekler ve Kumarbazlar" isimli sinema filminde ise "Zeynep" karakterini canlandırmıştır.2011 yılında "Kayıp Aranıyor" isimli bir polisiye dizisinde başrolleri Levent Üzümcü ile paylaşmıştır.

Yine 2011 yılında "Direk Aşk" isimli kısa filmin senaryosunu yazmıştır. Yönetmen Ertuğ Tüfekçioğlu ile birlikte "Direk Aşk" filminin yapımcılığını üstlenmiştir ve başrolünde kendisi oynamıştır. Bu komik kısa film ile Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen "Short Film Corner" a katılmıştır.

Brooklyn International Film Festivali'nde ve Indianapolis International Film Festivali'nde yarışan "Direk Aşk" Indianapolis Film Festivali'nden dünya sinemasında 2011 yılının "En İyi Kısa Film Ödülü" nü getirmiştir.2014 yılında "Yola Çıkmak" isimli sinema filminde oynamıştır. Yine 2014 yılı içerisinde "Aşk Ekmek Hayaller" isimli dizide rol almıştır.

Son olarak ise Show TV ekranlarında yayınlanan "Çukur" isimli dizide "Ayşe" karakterine hayat vermektedir.

 • İrem Altuğ
 • İrem Altuğ kimdir
 • İrem Altuğ kaç yaşında
 • İrem Altuğ yaşı
 • İrem Altuğ eşi
 • İrem Altuğ nereli
 • İrem Altuğ dizileri
 • çukur İrem Altuğ
<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!