• $8,2452
  • €10,0396
  • 485.361
  • 1441.33
09 Mart 2021 Salı 19:19 | Son Güncelleme:

İngiltere'yi sarsan röportaj sırasında Meghan Markle'ın taktığı bileziğin sırrı ortaya çıktı!

İngiltere'yi sarsan röportaj sırasında Meghan Markle'ın taktığı bileziğin sırrı ortaya çıktı!

Meghan Markle ve Prens Harry geçtiğimiz günlerde özel bir röportajda anlattıkları konuyla tüm dünyayı ayağa kaldırdı. Prens Harry ve Meghan Markle'ın verdikleri röportajda, oğulları Archie'nin doğmadan önce ten rengiyle ilgili Buckingham Sarayında konuşulan ırkçı söylemler olduğunu dile getirdi. Çiftin bu açıklaması sonrası konu Beyaz Saray'a kadar ulaştı.

Son dönemde hem İngiltere'yi hem de dünyayı çalkalayan İngiltere kraliyet ailesinde yaşanan olayların ardı arkası kesilmiyor. Prens Harry ve Meghan Markle'ın verdikleri röportajda, oğulları Archie'nin doğmadan önce ten rengiyle ilgili Buckingham Sarayında konuşulan ırkçı söylemler olduğunu dile getirmişti. Meghan'ın röportaj verdiği sırada bir bilezik taktığı ve bunun da ilginç bir hikayesi olduğu öğrenildi.

TAKTIĞI BİLEZİK HAKKINDA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Harry, pazar akşamı yayınlanan röportajda annesinin ölümünü gündeme getirirken, Diana ile Meghan arasında paralellikler çizdi ve "annesinin varlığını bütün bu süreç boyunca hissettiğini" ifade etti.

Hatta People dergisi, Meghan'ın röportaj sırasında Diana'dan miras kalan bir bilezik taktığına da dikkat çekti. Dergiye konuşan bir kaynak Meghan'ın bu bileziği takmasının ardında çiftin Diana'yı yanlarında hissetme istediği olduğunu söyledi. Meghan'ın evlilik yüzüğü de aynı bileziğin parçaları kullanılarak hazırlanmıştı. (Diana'nın en ünlü takısı olan safir yüzük ise Cambridge Düşesi Kate'in evlilik yüzüğü olarak parmağını süslüyor.)

<p>İstanbul merkezli 9 ilde gerçekleştirilen otomobil kaçakçılığı operasyonunda 24 otomobile el konu

İstanbul'da lüks otomobil kaçakçılığı operasyonu: 24 lüks otomobil ele geçirildi

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi