• $9,4998
 • €11,0551
 • 548.817
 • 1519.25
26 Mayıs 2021 Çarşamba 09:17 | Son Güncelleme:

İlker Kaleli ve Sıla yaş farkı kaç? İlker Kaleli kaç yaşında, Sıla kaç yaşında?

İlker Kaleli ve Sıla yaş farkı kaç" İlker Kaleli kaç yaşında, Sıla kaç yaşında"

Magazin gündemine bomba gibi düşen İlker Kaleli ve Sıla Gençoğlu aşkı belgelendi. İlker Kaleli, Sıla'nın Bodrum'daki evinde görüntülendi. Akabinde çiftten aşk paylaşımları geldi. Haberi ve fotoğrafları görenler çift ile ilgili arama yapmaya başladı. Peki, İlker Kaleli kaç yaşında, Sıla kaç yaşında? İlker Kaleli ve Sıla yaş farkı kaç? İşte İlker Kaleli ve Sıla çifti hakkında merak edilenler...

İlker Kaleli ve Sıla çifti magazin gündeminde yoğun olarak araştırılan isimler arasında yerini aldı. Aşk iddiaları ile gündemde olan çiftin ilk fotoğrafı çıktı. Hürriyet'in haberine göre; Ünlü oyuncu İlker Kaleli, Sıla'nın Bodrum'da sezonluk olarak 300 bin liraya kiraladığı villanın bahçesinde objektiflere yansıdı. Akabinde İlker Kaleli ve Sıla aşk fotoğraflarını paylaştı.

İLKER KALELİ PAYLAŞIMI

SILA PAYLAŞIMI

İLKER KALELİ KAÇ YAŞINDA?

11 Mayıs 1984 doğumlu İlker Kaleli 37 yıl yaşında.

SILA KAÇ YAŞINDA?

17 Haziran 1980 doğumlu Sıla 40 yıl yaşında.

İLKER KALELİ KİMDİR?

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunudur. London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA) oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitim gördüğü süreçte ayrıca Şahika Tekand'a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda oyunculuk dersleri almıştır.

Sırasıyla Son, Kayıp Şehir ve Kayıp isimli dizilerde oynadı. 2014 yılında Silsile adlı filmde yer aldı. 2015 yılından 2017 yılına kadar Poyraz Karayel dizisinde Poyraz Karayel karakterini canlandırdı. 2020 yılında Öğretmen dizisinin başrolü Akif karakterini canlandırdı.

Kaleli, iyi derece İngilizce bilmektedir. 6 dil bildiği ifade edilen İlker Kaleli'nin İngilizce aksanının, Londra'da yaşadığı dönemden geldiği düşünülüyor.

SILA KİMDİR?

Sıla Gençoğlu (d. 17 Haziran 1980), Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve besteci. Acıpayam, Denizli'de doğdu ve öğrenim hayatı için önce İzmir'e sonra İstanbul'a yerleşti. Sahne eğitimi almaya lise yıllarında başladı. Bilgi Üniversitesindeki caz eğitimi sonrasında uzun süre Kenan Doğulu'ya geri vokallik yaptı.

2007'de kendi adını verdiği albümünde yer alan ve Türkiye Resmî Listesi'nde bir numara olan "...Dan Sonra" şarkısıyla çıkış yapan Sıla, sonrasında yayımladığı eleştirel ve ticari başarılar elde eden İmza (2009), Konuşmadığımız Şeyler Var (2010), Vaveyla (2012), Yeni Ay (2014) ve Mürekkep (2016) albümleriyle de liste başarılarını sürdürmeye devam etti. Bu albümlerde yer alan "Sevişmeden Uyumayalım", "Acısa da Öldürmez", "Kafa", "Boş Yere", "Vaziyetler", "Yabancı" ve "Hediye" şarkıları da Türkiye'de liste başı oldu. Bunların yanı sıra "Yoruldum", "İmkânsız" ve "Zor Sevdiğimden" gibi diğer pek çok şarkısı da hit olarak ilk beşe girdi.

Şarkıcılığının yanı sıra eleştirmenler tarafından övülen söz yazarı ve besteci kimliğiyle ön plana çıkan Sıla, kendi albümlerindeki şarkıların neredeyse tamamını tek başına yazarak Efe Bahadır'la birlikte bestesini yaptı. Ayrıca başka şarkıcılar için de birçok şarkı sözü yazdı. 2010'da Konuşmadığımız Şeyler Var ve 2014'te Yeni Ay ile birlikte Türkiye'de yılın en çok satan şarkıcısı oldu. Bugüne kadar dört Altın Kelebek Ödülü ve yedi Kral Tv Video Müzik Ödülü dâhil olmak üzere onlarca ödül kazandı.

 • ilker kaleli sıla
 • ilker kaleli sıla yaş farkı
 • ilker kaleli sıla sevgili mi
 • ilker kaleli sıla sevgili
 • ilker kaleli sıla fotoğrafı
 • ilker kaleli sıla paylaşımı
 • ilker kaleli yaş
 • sıla yaş
<p>Eğitimlerini aldılar, küreklerini hazırladılar. Bu kez doktorlarıyla beraber hastanede değil, kay

Kansere karşı kürek çektiler

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu