• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
08 Ağustos 2020 Cumartesi 07:40 | Son Güncelleme:

İlayda Altuntaş nereli ve kaç yaşında? Yemin'in yeni Reyhan'ı İlayda Altuntaş kimdir?

İlayda Altuntaş nereli ve kaç yaşında" Yemin'in yeni Reyhan'ı İlayda Altuntaş kimdir"

Kanal 7'nin reyting rekorları kıran dizisi Yemin'in yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Karalem Yapım imzalı dizinin çekimleri pek çok dizi gibi Pandemi sürecindeki karantina döneminde durmuştu. Sezona erken veda eden dizide başrolün değişeceği de bu süreçte ortaya çıkmıştı. Yemin dizisinin yeni Reyhan'ı belli oldu. Özge Yağız gitti, İlayda Altuntaş geldi. Peki, İlayda Altuntaş kimdir, kaç yaşında?

Kanal 7'de ekranlarının sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Yemin'in yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yemin dizisindeki baş karakter olan Reyhan'ı Özge Yağız oynuyordu. Sezona erken veda eden dizide başrolün değişeceği de gündeme gelmişti. Uzun çalışmaların sonucunda bir başka genç ve yetenekli isim bayrağı devraldı. Bu isim İlayda Altuntaş oldu. Peki, İlayda Altuntaş kimdir, kaç yaşında? İlayda Altuntaş nerelidir?

İLAYDA ALTUNTAŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

İlayda Altuntaş 1995 Balıkesir doğumludur ve 25 yaşındadır. Fransa da lise eğitimi alan güzel oyuncu Saint Michel Fransız Lisesi’ni derece ile tamamladı. ,

Çok iyi derece İngilizce ve Fransızca bilen İlayda Altuntaş Kanada’dan da lise diploması alarak çift lise mezunu olmuştur.

İlk olarak Miss Turkey 2016’da finalist olarak tanındı. 5 bin kişi arasından ilk 20’ye girerek seçilmişti.

Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca konuşan Altuntaş, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği son sınıf öğrencisi. Aynı zamanda oyunculuk konusunda da dersler alıyor.

<p>Tek taş pırlanta mı ayı dişi mi?</p><p>Yoksa “hiçbir şey kutusu” mu?</p><p>Can kurtar

Koray Şerbetçi ile Kestirmeden Tarih

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hasta koronavirüs kaptığını öğrenmeden filyasyon ekibi devreye giriyor

Tatile gelince evinin çalındığını fark etti