• $7,5269
  • €9,0175
  • 409.507
  • 1538.04
23 Şubat 2021 Salı 11:18 | Son Güncelleme:

İkinci kez nikâh masasına oturdular! Sinan Akçıl bebek sözü verdi

İkinci kez nikâh masasına oturdular! Sinan Akçıl bebek sözü verdi

2018 yılında evlenip, 2019 yılında 9 aylık evliliklerini bitiren ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı dün akşam ikinci kez nikâh masasına oturdu. Ünlü çiftin şahitliğini İçişleri Bakanı Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı. Nikah esnasında baba olmak istediğini açıklayan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, davetlilerin önünde bebek sözü verdi.

2018 yılının Aralık ayında Amsterdam'da evlenen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı'nın evliliği sadece 9 ay sürmüştü. Boşanmanın ardından ilişkilerine bir şans daha veren ünlü çift tekrar ayrılmıştı. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı dün akşam ikinci kez mutluluğa 'evet' dediler.

Dün akşam ikinci kez dünya evine giren ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı'ın nikâh törenine 48 kişi katıldı. Akçıl ve Kıratlı'nın ailelerinin yanı sıra, katılanlar arasında Mustafa Ceceli-Selin İmer, Berkay Şahin-Özlem Ada, Can Tanrıyar, Burak Sağyaşar ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler de vardı.

Ünlü çiftin nikâh şahitliğini ise İçişleri Bakanı Yardımcısı Mehmet Ersoy, Sibel Can, Tuğçe Koçak, Hatice Şendil, Mustafa Tatlıcı ve Alpaslan Arslanca yaptı. Az sayıda konuğun davetli olduğu nikâh töreninde pandemi kurallarına dikkat edildi.

Şarkıcı Sinan Akçıl müstakbel eşi Burcu Kıratlı'yı piyano çalarak karşıladı, Kıratlı'nın önünde diz çökerek elini öpen Akçıl, daha sonra ise konukları selamladı.

BEBEK SÖZÜ

Şarkıcı Akçıl, nikâh memurunun "Burcu Kıratlı ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" sorusuna "İkinci kez ve son kez evet" diye yanıt verdi. Baba olmak istediğini açıklayan Akçıl, bebek sözü verdi.

<p>Süper Lig'in 28. haftasında Ankaragücü sahasında Galatasaray'ı konuk etti. Bu zorlu karşılaşmada

Galatasaray-Ankaragücü Maç Yorumu

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi