• $8,1893
  • €9,8776
  • 472.03
  • 1330.48
28 Mart 2021 Pazar 23:41 | Son Güncelleme:

İkinci kez anne olan Tanem Sivar'a eşinden duygulandıran mesaj

İkinci kez anne olan Tanem Sivar'a eşinden duygulandıran mesaj

Tanem Sivar-Edhem Dirvana çiftinden müjdeli haber geldi. Ünlü çift, ikici bebeklerini kucaklarına aldı. Yeniden baba olmanın sevincini yaşayan Dirvana'nın Instagram hesabından eşi ve yeni doğan oğlu için yazdığı duygu yüklü paylaşımı büyük beğeni topladı.

Sunucu Tanem Sivar ve yelken sporcusu eşi Edhem Dirvana ikinci çocuklarının dünyaya gelişinin sevincini yaşıyor. 2015 yılında hayatlarını birleştiren ünlü çift, ilk çocukları Süleyman'ı evliliklerinden iki yıl sonra kucaklarına almıştı. Tanem Sivar, ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

İkinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan ve bebeklerine Kemal ismini veren ünlü çiftten Edhem Dirvana, sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşımda bulundu.

Edhem Dirvana, eşi Tanem Sivar ve yeni doğan oğlu için yazdığı yüklü mesajında şu ifadelere yer verdi:

Geldi gönlümüzün sultanı, Kemalimiz. Dün gece saat 23.00'te Tanem nur topu gibi bir evlat getirdi bu dünyaya. İkinci defa baba olma sevincini yaşattığın, hayatına beni kabul ettiğin için sonsuz teşekkürler canım karıcığım. Seni çok seviyorum. İyi ki evlendik de bu çocukları yaptık. Bahtın açık olsun canım oğlum Kemalim. Hoş geldin aramıza, ülkene ve dünyaya faydalı bir birey olarak yetişmen için buradayız, kıymetini bil, şımarma akıllı ol!
<p>Eski ABD Başkanı Donald Trump, Başkan Joe Biden'ın Çin ile Rusya'yı birbirine yaklaştırdığını ve

Rusya ve Çin, ABD'ye karşı birleşiyor mu?

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor