• $8,1075
  • €9,7831
  • 463.641
  • 1365.27
05 Şubat 2021 Cuma 11:47 | Son Güncelleme:

İkilinin sohbeti olay oldu! Merve Boluğur, Enes Batur'a içini döktü

İkilinin sohbeti olay oldu! Merve Boluğur, Enes Batur'a içini döktü

YouTube'da çektiği videolar ile popüler olan Enes Batur, Yalan Makinesi programına son dönemde şarkıcılık yapmak için hazırlıklarda bulunan Merve Boluğur'u konuk etti. Özel hayatına dair açıklamalarda bulunan Merve Boluğur, 'İlk gün eve gelen erkek film izlemez' açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti.

Birçok başarılı projede rol almış olan Merve Boluğur, Enes Batur'un YouTube kanalında yayınlanan Yalan Makinesi programına konuk oldu. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Merve Boluğur sosyal medyanın gündemine oturdu.

Oyunculuk teklifleri geldiğini ancak kendisinin reddettiğini ifade eden Boluğur, kalbinin birine kaptırdığını söylerken kim olduğunu açıklamadı.

'İLK GÜN EVE GELEN ERKEK FİLM İZLEMEZ'

'Aldattım ama aldatıldım da. Pişman değilim.' diyen Boluğur, 'İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister. Erkek 1 aydan önce eve girmemeli. Cinsellik yaşamak isteyebilir bir erkek ama o da bunu isteyen kızla yapsın. Kız da bir izlenimi verir. Birinci gündem film mi izleyeceğiz. Birinci günden film filan izleyemeyiz.' açıklamasında bulundu.

Evlilikle ilgili gelen soruya da yanıt veren Merve Boluğur, bir daha evlenmeyi düşünmediğini açıkladı. 2015 yılında şarkıcı Murat Dalkılıç ile nikah masasına Merve Boluğur, 2017 yılında boşandı.

<p>Bedir Acar, 'Bunu hep yapıyorlar, Şener Şen'e yaptılar,  Orhan Gencebay'a, Yavuz Bingöl'e, Alev A

Erkan Oğur ezik mi ?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor