• $7,3591
  • €8,9331
  • 439.175
  • 1498.32
07 Ocak 2021 Perşembe 09:44 | Son Güncelleme:

İğne ipliğe dönmüştü... Duygu Özaslan'dan sosyal medyayı karıştıran pozlar

İğne ipliğe dönmüştü... Duygu Özaslan'dan sosyal medyayı karıştıran pozlar

Bodrum'da geçtiğimiz yaz bikinili olarak görüntülenen ve aldığı kilolarla günlerce konuşulan ünlü YouTuber Duygu Özaslan, sıkı diyet ve sağlıklı beslenme ile eski görünüme kavuştu. Ünlü fenomen kilo vermesinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları da artırdı. Çömelmiş bir şekilde poz veren Duygu Özaslan'ın paylaşımı büyük ilgi gördü.

Ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan geçtiğimiz yaz aylarında Bodrum'da bir vatandaş tarafından fotoğrafları çekilmişti. Bikinili olarak görüntülenen Duygu Özaslan'ın aldığı kilolar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kilo almasına rağmen sosyal medyada shop kullanarak mükemmel fotoğraflar paylaşan Özaslan, sert eleştirilerin hedefi haline gelmişti.

Can Maxim Mutaf ile aşk yaşamaya başlayan Duygu Özaslan radikal bir karar alarak sıkı bir diyet ve sağlıklı beslenme programı uygulamıştı. Ünlü fenomen eski fit görünümüne kısa bir süre sonra kavuştu. Fazla kilolarından kurtulan Özaslan, sosyal medya paylaşımlarını artırdı.

EV POZUNA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Duygu Özaslan, ev halini takipçileri ile paylaşarak, 'Evde olduğumuz sıradan bir geceydi. Neden topuklu terlik giyip, yere oturup, yeşil elma yediğimi bilmiyorum' notunu düştü. Sevgilisi Can Maxim Mutaf ve bir arkadaşıyla birlikte ev hallerini paylaşan Özaslan'ın pozlarına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

<p>Mardin'de akrabalar arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Kameralara yansıyan görüntüle

Aksiyon filmi değil gerçek: Araçla gelip dehşet saçtılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları