• $7,3453
  • €8,9222
  • 437.988
  • 1546.68
08 Ocak 2021 Cuma 11:45 | Son Güncelleme:

İdo Tatlıses'le nişanlanan mimar Yasemin Şefkatli yeni evini çizdi

İdo Tatlıses'le nişanlanan mimar Yasemin Şefkatli yeni evini çizdi

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses'le geçtiğimiz aylarda nişanlanan Yasemin Şefkatli evlilik hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Mimarlık mezunu olan Yasemin Şefkatli kendi evini çizdi. Hayallerini kağıda döken Şefkatli, bir şirketle anlaşmasının ardından evin iç yapımına başlanılacak.

Şimdilerde İbo Show programı ile Star TV ekranlarında yer alan İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın evliliğinden dünyaya gelen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli ilişkilerini bir adım ileriye taşıyarak geçtiğimiz aylarda nişanlandı.

Evlilik için ilk adımı atmış olan ünlü çift hazırlıklar için çalışmalara başladı. Mimarlık fakültesinden mezun olan Yasemin Şefkatli, kendi evi için kolları sıvadı ve hayalini kağıda döktü.

Kendi istediği gibi iç dekorasyonu tasarlayan ünlü isim, bir mimarlık şirketiyle de hayalini gerçeğe dönüştürecek. Bu sene nikah masasına oturmayı planlayan ünlü çift, Kovid-19 salgınının seyrine göre tarih vereceklerini söyledi. Şefkatli, 'Kimsenin hayatını tehlikeye atmak istemiyoruz' dedi.

<p><span>İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri HDP Binası'na 6 saatlik

Kandil değil HDP binası

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Muğla'da tarım alanları su altında kaldı

40 kilometrelik alanı kaplayan Nazik Gölü'nün yüzeyi buzla kaplandı