• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
14 Nisan 2021 Çarşamba 09:56 | Son Güncelleme:

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız 'aşk' itirafıyla gündem oldu!

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız 'aşk' itirafıyla gündem oldu!

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, sosyal medyada takipçileri ile soru-cevap etkinliği gerçekleştirdi. Yıldız, kedisine yöneltilen 'Kaç kere aşık oldunuz?' sorusuna verdiği yanıtı gündem oldu. Ayşegül Yıldız, 'Başkalarından dinlediğim aşk hikayelerinden çıkarım yaparsak hiç olmadım' dedi.

2011 yılında imparator lakaplı İbrahim Tatlıses ile nikah masasına oturan Ayşegül Yıldız, 2013 yılında evliliğini noktaladı. Boşanmasının ardından sosyal medyayı daha da aktif kullanan Ayşegül Yıldız, Instagram'da takipçileri ile soru-cevap etkinliği düzenledi. Yıldız, verdiği yanıtlarla gündem oldu.

Uzun bir süredir Bursa'da yaşamını sürdüren Yıldız, 'İstanbul'a yerleşmeyi düşünüyor musunuz?' sorusuna 'Evet dönüş yapıyorum. Kısmetse nisan sonu mayıs başı gibi taşınmış olurum' yanıtını verdi.

'Kaç kere aşık oldunuz?' sorusu yöneltilen Ayşegül Yıldız verdiği cevapla sosyal medyanın gündemine oturdu. Yıldız, 'Başkalarından dinlediğim aşk hikayelerinden çıkarım yaparsak hiç olmadım' sözleri ile aşık olmadığını itiraf etti.

Ayşegül Yıldız, eski eşi İbrahim Tatlıses'in 'Şimdiki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin çünkü; azı karar çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 3 tane yeter artar bile!' sözlerine şu yanıtı vermişti:

'Belki o 3 çocuktan biri Elif Ada nereden biliyorsunuz? İnsanlar tabii ki kendi evladıyla ilgili şeylere zaman zaman kızabilir. Cahiliyet döneminde bir sürü çocuk yapıp sonra pişman olabilir. Bunlar üzülüp, kırılacak şeyler değil.'

<p>İçişleri Bakanlığı, valiliklere 'Kademeli Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge gönderdi. Detayl

Kademeli normalleşme süreci başlıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı