• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Şubat 2021 Pazartesi 10:36 | Son Güncelleme:

İbrahim Tatlıses ve 42 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya'dan aşk pozu!

İbrahim Tatlıses ve 42 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya'dan aşk pozu!

9 yıl aradan sonra İbo Show ile ekranlara dönen İbrahim Tatlıses'in kendisinden 42 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile olan arabada çekilmiş pozu sosyal medyayı salladı. Karakaya, Tatlıses ile olan pozunu kalp emojisi ile paylaştı. Ünlü çiftin arabadaki aşk pozu kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Saldırıya uğrayıp başından vurulmasının ardından ekranlara uzunca bir süre ara veren ve İbo Show ile muhteşem bir dönüş yapan İbrahim Tatlıses, programdaki eğlenceli hallerinin yanı sıra aşk hayatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kendisinden 42 yaş küçük Gülçin Karakaya ile aşk yaşayan İbrahim Tatlıses magazin gündeminde üst sıralarda yerini alıyor.

Gülçin Karakaya, Tatlıses'le Bodrum'a giderken çektiği fotoğrafı Instagram'dan takipçileri ile paylaştı. Sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Karakaya, 'Biz yine yollarda' yazarak kalp emojisi koydu ve sevgilisini etiketledi.

YENİ İMAJI İLE ÇOK KONUŞULDU

İbrahim Tatlıses, İbo Show'da ilk kez gösterdiği yeni imajı ile dikkat çekerken saç ektirdiği de gündeme geldi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tatlıses, 'Ne botoks ne saç ektirme... Hepsi uydurma. Ben neysem oyum, sadece boya saçımda fazla kaldı' ifadelerini kullanmıştı.

<p>Peki, koronavirüste son durum ne? Aşılarla ilgili yapılan araştırmalar  bize ne söylüyor? Sürü ba

Aşı araştırmaları bize ne söylüyor?

Buz tutan gölde balıkçıların zorlu mücadelesi

Alanya'daki tarihi Gülevşen Camisi restore ediliyor

Daha önce yere dökülüyordu, şimdi kilosu 100 TL'den satılıyor