• $9,5002
  • €11,0444
  • 548.196
  • 1519.25
26 Mayıs 2021 Çarşamba 18:50 | Son Güncelleme:

İbrahim Tatlıses Oğuz Yılmaz hakkında sessizliğini bozdu: İnşallah bana hakkını helal etmiştir!

İbrahim Tatlıses Oğuz Yılmaz hakkında sessizliğini bozdu: İnşallah bana hakkını helal etmiştir!

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta kalp krizi sonucu vefat eden Oğuz Yılmaz ile ilgili sessizliğini bozdu. Yılmaz ile bir dönem gerginlik yaşayan İbrahim Tatlıses, ünlü sanatçının hayatını kaybetmesinin ardından "Oğuz Yılmaz'ın mekanı cennet olsun inşallah. İnşallah hakkını bana helal etmiştir aramızda bir tartışma geçti. Ben ettim, cennettik olsun inşallah." diye konuştu.

İbrahim Tatlıses, vefatıyla Türkiye'yi yasa boğan Oğuz Yılmaz ile ilgili sessizliğini bozdu. Tatlıses, katıldığı bir programda geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Oğuz Yılmaz ile ilgili açıklamada bulundu.

Son yolculuğuna uğurlanan Oğuz Yılmaz ile bir dönem kendi programında tartışan İbrahim Tatlıses'in ünlü türkücüyle aralarında gerginlik yaşanmıştı.

İbrahim Tatlıses, Oğuz Yılmaz'ın vefatının ardından sessizliği Söylemezsem Olmaz programında bozdu. Tatlıses, "Oğuz Yılmaz'ın mekanı cennet olsun inşallah. İnşallah hakkını bana helal etmiştir aramızda bir tartışma geçti. Ben ettim, cennettik olsun inşallah" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

İbrahim Tatlıses, 2005'te konuk ettiği Oğuz Yılmaz ile programında tartışmıştı. İkili, 'Bent Deresi' şarkısı nedeniyle gerginlik yaşamıştı. Yılmaz, Tatlıses'e, "Beni Bent Deresi ile kalıplaştırdıysan üzülürüm. Ben beş kez programına katıldım. Sanki 'Bent Deresi'ni dinledim, Oğuz Yılmaz'ı çağırdım gibi konuştun" ifadelerini kullanmıştı.

Tatlıses, Yılmaz'a yönelik, "Oğuz vallahi söylersem şarkını çaldırmazlar. Tüm Türkiye'de çaldırmazlar" ifadelerini kullanmıştı. Tatlıses'e cevap veren Oğuz Yılmaz ise "Senin demenle olmuyor" karşılığını vermişti. Tatlıses program boyunca da Yılmaz'ı eleştirmişti.

<p>Son yıllarda iyice hızlanan uzay  yarışının en önemli sebeplerinden biri de doğal kaynaklar. Ay y

ABD'nin uzay madenciliği hamlesi

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu