• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
27 Şubat 2021 Cumartesi 10:20 | Son Güncelleme:

İbo Show'da yeni imajıyla eleştirilmişti... İbrahim Tatlıses özüne döndü

İbo Show'da yeni imajıyla eleştirilmişti... İbrahim Tatlıses özüne döndü

9 yıl aradan sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta ekrana getirilen İbo Show'da yeni imajıyla izleyici karşısına çıkan İbrahim Tatlıses, eleştiri oklarının hedefi olmuştu. ‘Boyayı uzun süre saçımda tuttum' diyen Tatlıses, özüne döndü.

Birbirinden ünlü ve eğlenceli isimleri İbo Show'da konuk etmeye devam eden İbrahim Tatlıses, sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Konukları ile her hafta Twitter'da trend listesinde yerini alan İbo Show, kanal ile 123 bölümlük daha anlaşma imzaladı.

İbrahim Tatlıses, önceki hafta programa çıktığı imajı ile çok eleştirildi ve saç ektirdiği yönünde haberler gündeme geldi. Sosyal medyanın gündemine oturan İbrahim Tatlıses, 'Ne botoks, ne saç ektirme. Hepsi uydurma. Ben şimdiye kadar neysem yine oyum. Merak etmeyin; İbo sizin İbo'nuz, değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur.' demişti.

Tatlıses, yeniden eski haline döndü. Son haliyle derin bir oh çektiren ünlü sanatçının eleştirilerin aksine saçlarının boyandığı ve alnındaki açıkların kapatıldığı ortaya çıktı.

İşte İbrahim Tatlıses'in son hali;

<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Atlantis, Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nde yeniden canlanacak

Rusya'ya ait 2 savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü