• $8,7251
  • €10,4019
  • 500.447
  • 1414.15
31 Mayıs 2021 Pazartesi 13:21 | Son Güncelleme:

Hülya Avşar'ın 'Zenginlik çok kötü bir şey' açıklamasına İzzet Yıldızhan'dan cevap: Zengin olmak güzel bir şey

Hülya Avşar'ın 'Zenginlik çok kötü bir şey' açıklamasına İzzet Yıldızhan'dan cevap: Zengin olmak güzel bir şey

Geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere yansıyan ünlü müzisyen İzzet Yıldızhan, Hülya Avşar'ın 'Zengin olmak kötü bir şey' açıklamasına yanıt verdi. Yıldızhan, 'Zengin olmak güzel bir şey arkadaşlar. Zengin olduğunda istihdam sağlayıp, insanlara iş olanağı sağlayabiliyorsanız bundan daha güzel bir mutluluk olamaz. Ben de bilirdim paramı faize, dolara, altına yatırıp kenarı da keyif sürmeyi. Bana göre bu düşünceye sahip insanlar faydasızdır.' sözleri ile dikkat çekti.

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen İzzet Yıldızhan, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Yıldızhan, Hülya Avşar'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı ve çok eleştirilen 'Zengin olmak kötü bir şey' açıklamasının sorulması üzerine şunları söyledi:

'ZENGİN OLMAK GÜZEL BİR ŞEY'

'Zengin olmak güzel bir şey arkadaşlar. Zengin olduğunda istihdam sağlayıp, insanlara iş olanağı sağlayabiliyorsanız bundan daha güzel bir mutluluk olamaz. Ben de bilirdim paramı faize, dolara, altına yatırıp kenarı da keyif sürmeyi. Bana göre bu düşünceye sahip insanlar faydasızdır. Ama benim yanımda kader birliği ettiğim 455 kişi var. İnsanlara iş imkanı sağlamak, çalışmak, üretmek kadar güzel bir duygu olamaz. Birikimlerimizi doğru kullanıp, insanlara faydalı olmalıyız.'

'ARABALARA MERAKIM VAR'

İşleri nedeniyle sık sık şehir dışına çıktığını belirten Yıldızhan, 'Koronavirüs aşısı oldum çok şükür ama tedbiri elden bırakmamak lazım. O yüzden uçak yolculuğundan mümkün mertebe uzak duruyorum. O yüzden aracımla işlerden dolayı her gün bir şehirdeyim resmen. Arabalara merakım var. Bu da eski bir aracım İstanbul'a geldiğimde kullanıyorum' dedi.

<p>İzmir'de HDP'nin İl Başkanlığı binası önünde çatışma çıktı. Polis bölgeye giriş çıkışları durdurd

HDP İzmir il binasında çatışma: Polis bölgeye giriş çıkışları durdurdu

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı