• $8,8409
  • €10,3476
  • 496.632
  • 1395.6
8 Haziran 2021 Salı 23:12 | Son Güncelleme:

Hülya Avşar'dan Cansu Canan Özgen'e esprili gönderme! İlber Ortaylı paylaşımı sosyal medyayı salladı

Hülya Avşar'dan Cansu Canan Özgen'e esprili gönderme! İlber Ortaylı paylaşımı sosyal medyayı salladı

Hülya Avşar, esprili İlber Ortaylı paylaşımıyla gündem oldu. Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın canlı yayında Cansu Canan Özgen'e "Maşallah, şuna bak" demesine gönderme yapan Hülya Avşar'ın "Ben gideceğim, arkamdan 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği sosyal medya paylaşımı sosyal medyayı salladı.

Hülya Avşar'ın Prof. Dr. İlber Ortaylı ile olan esprili paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Daha önce İlber Ortaylı'nın Cansu Canan Özgen'e "Maşallah, şuna bak" dediği anlara gönderme yapan Hülya Avşar'ın ünlü profesöre "Ben gideceğim, arkamdan 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği sosyal medya paylaşımı hayranlarını güldürdü.

"ARKAMDAN NE HOŞMUŞ DİYECEKSİN"

Hülya Avşar, Instagram hesabından İlber Ortaylı ile birlikte yer aldıkları görüntülerini paylaştı. Ünlü güzel paylaştığı videosundan daha önce İlber Ortaylı'nın canlı yayında Cansu Canan Özgen'e "Maşallah" demesine esprili bir göndermede bulundu. Avşar kızı, "Ben gideceğim, arkamdan 'ne hoşmuş' diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi" dediği sosyal medya paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

'MAŞALLAH'

Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın Hülya Avşar'ın bu sözlerine karşılık "Maşallah, hala hoşmuş" diyerek kahkaha attığı görüldü.

NE OLMUŞTU?

Sunucu Cansu Canan Özgen, Instagram üzerinden İlber Ortaylı'yı konuk ettiği yayının sonunda, 'Hocam teşekkür ederim, sağlık sıhhat diliyorum, görüşmek üzere' demiş ve İlber Ortaylı 'sağol' diye yanıt vermişti. İlber Ortaylı daha sonra "Maşallah şuna bak" demişti.

<p>Avrupa'da Müslüman karşıtlığı durmak  bilmiyor. Yine başörtülü bir kadın ırkçı saldırının hedefi

Müslüman kadına ırkçı saldırı

Karahantepe'deki insan betimlemeleri ve 3 boyutlu heykeller tarihe ışık tutacak

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Eylül 2021)

Koronavirüs kadar tehlikeli! Bu sorun erken ölüme sebebiyet veriyor!