• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
27 Mayıs 2021 Perşembe 09:50 | Son Güncelleme:

Hülya Avşar Masumiyet'in neden final yaptığını ilk kez açıkladı: Uygun değildi

Hülya Avşar Masumiyet'in neden final yaptığını ilk kez açıkladı: Uygun değildi

Fox TV'de ekrana getirilmiş olan Masumiyet dizisiyle uzun bir ara verdiği ekranlara dönüş yapan Hülya Avşar, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" programına konuk oldu. Çekimden çıkarken basın mensupları ile sohbet eden Avşar, Masumiyet dizisinin neden final yaptığını açıkladı. Avşar kızı, dizinin bitmesiyle ilgili 'Televizyona uygun değildi, yeri dijitaldi' ifadelerini kullandı.

Candaş Tolga Işık'ın sunduğu "Az Önce Konuştum" programına konuk olan ünlü isim Hülya Avşar, çekimlerin bitmesinin ardından çıkışta gazeteciler ile sohbet ederken dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Başrolünde Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, Deniz Çakır ve İlayda Alişan'ın rol aldığı Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar, projenin ekranlara erken veda etmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Masumiyet dizisiyle ekranlara dönüş yapan Hülya Avşar, "Dizi televizyona uygun değildi, yeri dijital platformdu" sözleri ile ağızları açık bıraktı.

TOKAT OLAYINI ANLATTI

Tokat olayıyla ilgili ilk kez konuşan Avşar kızı şunları söyledi: 'Şöyle oldu, birkaç kere vurman gerekiyor yakın çekim, genel çekim diye. Bu işin tekniği var. Ancak yönetmenimiz biraz daha etkili vurmamı istedi. Ben de bir anda vurdum, nasıl oldu anlamadım. Normalde hep yanağına vurmuşum ama en son vurduğumda çenesine geldi'

Tokat sahnesinin çekilmesinden bir kaç dakika sonra Postoğlu'nun ağzını kapatamadığını fark ettiklerini ifade eden Avşar, hemen hastaneye gittiklerini söyledi. Yaşadıkları olayı anlatırken kahkahalarına hakim olamayan Avşar, Postoğlu'ndan esprili bir dille özür dilemeyi ihmal etmedi.

<p>Murat Göğebakan... Adanalı bir ailenin  çocuğu olarak dünyaya geldi.</p><p>Ailesinin işleri dolay

Vefatının 7. yıl dönümünde anılıyor

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı