• $7,4263
  • €9,0442
  • 442.216
  • 1542.45
04 Haziran 2020 Perşembe 11:58 | Son Güncelleme:

Hokkabaz filmi konusu ne?

Hokkabaz filmi konusu ne"

Hokkabaz filmi bu akşam televizyon seyircisiyle buluşuyor. Filmi hiç izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler film ile ilgili araştırma yapmaya başladı.

Yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz’ın oturduğu film ile ilgili detaylar merak konusu oldu. Filmde, bir hokkabaz (İskender) ve yardımcısının(Maradona) turne sırasında yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır.İzleyicilerine keyifli ve kahkaha dolu anlar yaşatan komedi türündeki filmi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. 

HOKKABAZ FİLMİ KONUSU NE?

Çocukluğundan beri sihirli şeylere ilgi duymuş olan İskender, ısrarla kendisinin bir sihirbaz olduğunu iddia etse de, yakın arkadaşı Maradona haricinde hiç kimse bunu kabul etmez ve küçümseyerek onun bir hokkabaz olduğunu söylerler. İskender'in, Kıbrıs gazisi emekli bir subay olan babası Sait de, oğlunu hiçbir zaman takdir etmemiştir, çünkü o da oğlunun yaptığı işten gurur duymamaktadır.

Mecburi nedenlerden ötürü, İstanbul’dan kaçarcasına turneye çıkmak zorunda kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda kalırlar. Baba ve oğul, bu turne sayesinde biraz olsun yakınlaşsa da, yaşanacak birbirinden ilginç olaylar, her şeyin farklı bir seyirde gitmesine neden olacaktır.

<p>Çevre dediğimiz hadisenin sadece devletlere bırakılamayacağını söyleyen Oğuzhan Bilgin, konuya il

'Çevre, dünya ve tabiat bize emanet olarak bırakıldı'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

Haftanın yalanları