• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Ağustos 2020 Cuma 21:23 | Son Güncelleme:

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi oyuncuları kimler, konusu nedir? Ne zaman çekildi?

Hızlı ve Öfkeli 6 filmi oyuncuları kimler, konusu nedir" Ne zaman çekildi"

Tüm dünyada sevilen seri filmlerden biri olan Hızlı ve Öfkeli'nın 6.'sı bu akşam ATV ekranlarında televizyon izleyiciyle buluşuyor. Vin Diesel, Dominic Toretto rolünde, Paul Walker eski polis Brian O'Conner rolünde oynadığı film, 2013 yılında gösterime girdi. Filmde, Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vadeder...

Hızlı ve Öfkeli serisinin en beğenilen filmleri arasında yer alan Hızlı ve Öfkeli 6 bu akşam televizyon izleyicileri ile buluşuyor. Filmde Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir.

HIZLI VE ÖFKELİ 6 NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Hızlı ve Öfkeli 6; Hızlı ve Öfkeli serisinin 7 Mayıs 2013'te gösterime giren filmidir. Uluslararası prömiyeri ise 24 Mayıs 2013'te gerçekleşmiştir.

HIZLI VE ÖFKELİ 6 KONUSU NEDİR?

Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar.

Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir. Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vadeder.

HIZLI VE ÖFKELİ 6 OYUNCU KADROSU

Vin Diesel

Paul Walker

Jordana Brewster

Dwayne Johnson

Michelle Rodriguez

Tyrese Gibson

Ludacris

Sung Kang

Jason Statham

<p>Dünyanın pek çok yerinde şehir yönetimleri marka olabilmek için birbirleriyle yarışıyor. Gastrono

Taşradan Türkiye'ye açılan bir edebiyat penceresi: İkindi Yazıları...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor