• $8,3135
  • €10,0158
  • 476.729
  • 1345.15
02 Nisan 2021 Cuma 16:56 | Son Güncelleme:

Hira yanlışlıkla TikTok fenomenine 7 bin TL göndermişti... Fenomenler Demet Akalın'ı tiye aldı

Hira yanlışlıkla TikTok fenomenine 7 bin TL göndermişti... Fenomenler Demet Akalın'ı tiye aldı

Demet Akalın'ın kızı Hira geçtiğimiz günlerde Tiktok fenomeni Özgür Balakar'a canlı yayında 7 bin TL gönderdi. Demet Akalın kendi programında duruma isyan ederken TikTok fenomenlerinin diline düştü. Demet Akalın sözlerinden videolar çeken Tiktok fenomenleri hesaplarından paylaşım yaptı.

Demet Akalın'ın kızı Hira, annesi programdayken Tiktok uygulamasından Özgür Balakar'ın canlı yayınına girdi. Özgür Balakar'a pahalı hediyeler gönderen Hira'nın ardından Demet Akalın konuyla ilgili sert açıklamalarda bulundu. Akalın, 'Hira bugün Tiktok'ta bir kızın canlı yayınına girmiş ve kız sürekli Hira'dan çiçek böcek göndermesini istemiş. Bir baktım kredi kartımdan 7 bin TL çekilmiş. Tiktok'a ve Apple'a mail attım ama geri dönüş yok. Bu nasıl bir sahtekarlık ya!' dedi.

Kendini savunan Özgür Balakar da 'Demet ablaya gitmiştik Hira'yı görmek için. Ben de 'teşekkür ederin Hira' dedim. 'Bana hediye gönder' demedim. Sadece dedim ki Demet ablanın kızıysan bir tane gül gönder. Onun fiyatı 30 kuruş falan daha az bile olabilir. Sadece o mu, değil mi diye sordum. O da gül gönderdi. Benim insanlardan para isteme gibi bir durum yok zaten insanlar kendi kendine isteyerek bunu gönderiyorlar. Soyguncu kelimesi ağır bir kelime. Bunları doğru bulmuyorum' ifadelerini kullandı.

Tiktok fenomenleri daha sonra Demet Akalın'ın sözlerinden klip çekip o anları hesaplarından paylaştı.

İşte o video...

<p>Beşiktaş, Süper Lig'in 37.haftasında Kayserispor'u konuk edecek... Vodafone Park'taki mücadele ön

Beşiktaş - Kayserispor Maç Önü

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor