• $9,4999
  • €11,0533
  • 548.966
  • 1519.25
26 Mayıs 2021 Çarşamba 15:09 | Son Güncelleme:

Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü'den yeni proje açıklaması

Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü'den yeni proje açıklaması

ATV'de ekrana getirilen Hercai dizisinde hayat verdiği Miran karakteri ile hafızalarda yer edinen Akın Akınözü, projenin final yapmasının ardından dinlenmeye çekildi. Cihangir'de sevgilisi ile objektiflere yansıyan Akın Akınözü, 'Dizi final yaptı, şimdi tatil zamanı. Biraz kendime, kız arkadaşıma ve köpeğime zaman ayıracağım. Elbette gelen yeni teklifleri de değerlendireceğim' dedi.

Son dönemin en popüler erkek oyuncuları arasında yerini alan Akın Akınözü ve sevgilisi Sandra Pestemalciyan geçtiğimiz gün Cihangir'de köpeğini gezdirirken görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen ünlü oyuncu kendisine yöneltilen sorulara da yanıt verdi.

Hercai dizisiyle kariyerinde büyük bir çıkış elde eden ve Miran karakteri ile gönüllere taht kuran Akın Akınözü, yeni projeleri hakkında da konuştu.

Dizinin final yapmasının ardından dinlenmeye çekilen ünlü oyuncu, 'Dizi final yaptı, şimdi tatil zamanı. Biraz kendime, kız arkadaşıma ve köpeğime zaman ayıracağım. Elbette gelen yeni teklifleri de değerlendireceğim. Şimdi tatil zamanı' dedi.

<p>Herkes şaşkındı. Onu sadece  belgesellerden tanıyorlardı. İstanbul Arnavutköy'de örneğine az rast

Mahallede kızıl akbaba şaşkınlığı

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu