• $7,4462
  • €9,0356
  • 439.955
  • 1575.45
12 Ağustos 2020 Çarşamba 07:12 | Son Güncelleme:

Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai 39. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Hercai yeni sezon ne zaman" Hercai 39. yeni bölüm fragmanı geldi mi"

Atv'nin reyting rekorları kıran dizisi Hercai'nin yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Akın Akınözü ile Ebru Şahin'in başrollerini paylaştığı Hercai dizisi coronavirüs salgınından dolayı çekimlerine ara vermişti. Hercai 38. bölümde; Miran Azize Aslanbey'in karşısına geçerek, artık intikamından vazgeçtiğini haykırmıştı. Peki, Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak? Hercai 39. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Atv'nin cuma akşamları yayınlanan fenomen dizisi Hercai'nin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Reyyan ve Miran'ın imkansız aşk hikayesini konu edinen Hercainin başrollerini Akın Akınözü ile Ebru Şahin paylaşıyor. Hercai 38. bölümde; Miran Azize Aslanbey'in karşısına geçerek, artık intikamından vazgeçtiğini haykırmıştı. Peki, Hercai 39. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?  

HERCAİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Hercai'nin yeni sezon tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak Eylül ayında ATV ekranlarında başlaması bekleniyor.

HERCAİ 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Hercai 39. yeni bölüm fragmanı da henüz paylaşılmadı. Yeni fragman gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

HERCAİ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir! Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister.

Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider. Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.

HERCAİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hercai dizisi Mardin Midyat Sıla Konağında çekiliyor. Midyat Sıla konağı Mardin'e gidenlerin uğrak yerlerinden birisidir. Burası Midyat Konuk Evi müzesi olarak da biliniyor. Bir dönemin çok izlenen dizilerinden 'Sıla' burada çekildiği için ismi Midyat Sıla Konağı olarak biliniyor.

<p>‘Dünya artık dijitalleşiyor’ demek son yılların en popüler söylemi oldu. Dijital düny

Doymayan emperyalistler ve aşı eşitsizliği

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

256 yaşında ölen adamın sırrı ne?

Yusufeli Barajı'nda sona yaklaşıldı