• $ 5,9653
  • € 6,5651
  • 300.585
  • 119689
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak?

Hercai yeni sezon fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında yayınlanan ve reytingleri altüst eden Hercai dizisi yeni sezonu heyecanla bekleniyor. İzleyiciyle buluşmak için gün sayan Hercai dizisinin başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaşıyor.

 

Hercai yeni sezon fragmanı yayınland. Dizinin sevenleri 2019 Hercai yeni sezon ne zaman başlayacak? merak ediyordu. Hercai dizisi, geçtiğimiz sezon 12 bölüm olarak ekrana gelen ilk sezonuyla büyük beğeni toplamıştı. Reyyan ile Miran'ın aşkını anlatan Hercai'nin yeni sezon fragmanı merak ediliyordu. 

HERCAİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Hercai'nin yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Dizi Eylül ayında izleyicilerle buluşacak. 

HERCAİ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan'dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey'in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan'ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran'la bir kere daha karşı karşıya gelir.

Azat'ın, Gönül'ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Diğer yandan Azat'la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

 


NBA, Elazığ ve Malatya’yı Unutmadı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Hoynat Adası’na ziyaretçi akını

Berlin’de dünyaya gelen ikiz pandalar, basın mensuplarının karşısına çıktı