• $ 5,7247
  • € 6,3131
  • 275.71
  • 101718
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hercai dizisinin Reyyan'ı bakın aslında hangi bölümden mezun olmuş!

'Hercai' dizisinde 'Reyyan' karakterini canlandıran Ebru Şahin kısa sürede hem oyunculuğu hem de güzelliğiyle pek çok çevrenin dikkatini çekti. Çekimlerin yapıldığı Midyat'ta Şamdan'dan Bade Çakar'a konuşan Ebru Şahin samimi açıklamalar yaptı.

Spor geçmişiniz var. 11 yaşında beri lisanslı sporcuymuşsunuz. Sporculuktan oyunculuğa geçiş nasıl oldu?

Sporculuktan oyunculuğa geçiş çok doğru olmaz aslında. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri mezunuyum ancak aklımla duygularımı aynı tartıya koyabildiğim andan itibaren oyunculukla ilgileniyordum. Tiyatro hayatıma çok küçük yaşlarda girdi. Hayalimdeki meslek de olmak istediğim şey de buydu. Sadece bu karara geliş sürecim biraz engebeli oldu. Yine de her şey de olduğu gibi olması gereken zamanı beklemiş diyebilirim.

Birçok başarılı yapımda yer aldınız. Ancak kısa sürede oldukça büyük bir hayran kitlesi edinen 'Hercai' gibi bir yapımda başrol olarak yer almak nasıl bir duygu?

Bu kadar sevilen, değer gören bir işin içinde olabilmek ve bir oyuncu olarak en önemlisi sevdiğim bir karakterle var olabilmek çok mutlu edici.

EBRU ŞAHİN KİMDİR?


 

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşamıştır. Ardından Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol almıştır.

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat veren Ebru Şahin, 1.66 metre boyunda, 54 kilo ve Boğa burcudur.

Ebru Şahin’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Hercai (Reyyan) (TV Dizisi)

2018 – Yasak Elma (Hira) (TV Dizisi)

2017 – İstanbullu Gelin (Burcu) (TV Dizisi)

2017 – Savaşçı (Didem) (TV Dizisi)

2017 – Babam (Nilüfer) (Sinema Filmi)

2016 – Kan Parası (Sinema Filmi)

REYYAN ŞADOĞLU KARAKTERİ

Hazar ve Zehra Şadoğlu'nun büyük kızıdır Reyyan. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu'ndan asla görememiştir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>17 yaşındayken arkadaşını kaybeden ABD’li Tom Turcich, bu olaydan çok etkilendi ve dünyayı yürüye

4 Yıldır Dünyayı Yürüyerek Dolaşıyor! Şimdi İstanbul´da

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Adana'da araçların her yerinden kaçak sigara çıktı (

Tokyo 2020 Olimpiyatları'nı garantileyen sporcularımız