• $ 6,6893
  • € 7,3374
  • 360.864
  • 95834.4
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hercai 29. bölümde yaşananlar...

Hercai 29. bölümde Azize Nasuh’un canını yakmak için çiftliği ateşe veriyor. Ölümden dönen Reyyan ve Miran ise birbirlerine daha çok yaklaşıyor. Başlarına gelen onca olayın ardından umutsuzluğa düşen Reyyan'ı ayağa kaldırmak bu sefer Miran'a düşüyor.

Hercai 29. bölümünde Azize, Nasuh'un canını yakmak için hırsına yenik düşer ve içinde Elif'in olduğunu bilmeden çiftliği ateşe verir. Yangın haberi Aslanbeyler ve Şadoğulları'na bomba gibi düşer. İşte 29. bölüm özeti...

HERCAİ 29. BÖLÜM ÖZETİ

24 Ocak Cuma akşamı yayınlanan Hercai son bölümünde, Azize, Nasuh'un canını yakmak için hırsına yenik düşerek içinde Elif'in olduğunu bilmeden çiftliği ateşe veriyor. Yangın haberi Aslanbeyler ve Şadoğulları'na bomba gibi düşer. Azize yaptığı bu hatadan ötürü kahrolsa da Elif'in düştüğü bu durumdan Sultan'ı sorumlu tutar. Ölümden dönen Reyyan ve Miran ise birbirlerine daha çok yaklaşır. Başlarına gelen onca olayın ardından umutsuzluğa düşen Reyyan'ı ayağa kaldırmak bu sefer Miran'a düşer. Reyyan'ı üzmemek için belli etmese de aynı zamanda yangını çıkaranın da peşini bırakmayacaktır. Nasuh ise çıkan yangının ardından geçmişin tenha sokaklarında gezinmeye başlar.

Çiftliğe kilit vurarak yüreğindeki yangını söndürmeye çalışsa da geçmişin kapıları aralanmıştır bir kere ve onu bu intikam hikayesinin sebebine doğru adım adım yaklaşacaktır. Azize'nin durmayacağını anlayan Zehra elindeki mektup ile Azize'yi tehdit edince Azize'nin eli kolu bağlanır. Çıkan yangından ötürü yakalanan bir şahsın kendisini azmettireni itiraf etmesi ise ortalığı karıştırır. Bu olay Azize ve Miran'ın arasını iyice bozar. Beklenmedik bir misafir ise Miran ve Reyyan'ın gerçeğe bir adım daha yaklaştıracak ve Azize'yi iyice zora sokacaktır.

 


3D Kovid-19 yayılma modeli

3D Kovid-19 yayılma modeli

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Fatih sondaj gemisinin yeni durağı Karadeniz olacak

Osmanlı Avrupa'da ne kadar hüküm sürdü? Nereleri fethetti?