• $ 6,0549
  • € 6,5642
  • 307.841
  • 120151
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hekimoğlu 5. bölüm özeti haberimizde

Dizinin 5. bölümünde Hekimoğlu ve Memoli karşı karşıya geliyor. Tedavi olmamak için direnen hasta, Hekimoğlu'na zorluk çıkarıyor. Onun göz göre göre ölmesine izin veremeyen Ateş, yine olayı kendi yöntemleriyle çözmeye çalışıyor.

Dr. House dizisinin ülkemize uyarlanan versiyonu olan Hekimoğlu dizisi konusu ve oyuncularıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Son bölümde Ünlü müzisyen Cihan Yenerler ALS tanısıyla Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırılır. Cihan Yenerler, hastalığı ilerleyince yeniden klarnet çalamayacağını anlayıp tüm umudunu yitirir. 

HEKİMOĞLU 5. BÖLÜM ÖZETİ

Hekimoğlu, hasta Cihan Yenerler için ALS teşhisinin doğruluğundan şüphe eder.

Ünlü müzisyen Cihan Yenerler ALS tanısıyla Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırılır. Cihan Yenerler, hastalığı ilerleyince yeniden klarnet çalamayacağını anlayıp tüm umudunu yitirir. Hekimoğlu ise ALS teşhisinin doğruluğundan şüphe eder. Ne var ki İpek, vaka ile Mehmet Ali’nin ilgilenmesini ister. Son kararları Mehmet Ali’nin verecek olması ve Hekimoğlu’nun bu durum karşısındaki tepkisi diğerleri için yeni olduğu kadar eğlenceli bir durumdur.

Öte yandan İpek, klinikte hasta bakmayı Hekimoğlu için bir oyun haline getirmeye çalışır.

İpek planında başarılı olabilecek midir? Mehmet Ali, Hekimoğlu’nun kararlarını uygulamaya devam edecek midir? En önemlisi Cihan Yenerler yeniden klarnet çalabilecek midir?

 

 

 


<p>Antalya´nın ünlü lezzetlerinden biri olan yöresel ´serpme börek´ olarak bilinen ´fıtır´ çok az ya

Antalya´nın Meşhur Böreği ´Fıtır´ Guinness Yolunda

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Çok kutuplu Soğuk Savaş ve devletçi neoliberalizm

İdlib'in yakın geleceği ne olacak?