Heijan Yansın Geceleri neden gözaltında? Heijan kimdir nereli ne demek?

Heijan Yansın Geceler şarkısı ile tanınmıştı. Heijan kimdir ne demek nereli sorularının cevabı araştırılıyor. Heijan ismiyle tanınan Doğan Tarda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alındı. Bu şarkının yanı sıra “Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın” gibi şarkıları da seslendirmiştir. 23 yaşında olan Heijan aslen Vanlıdır. Gerçek ismi Doğan Tarda olan Heijan lise eğitimini Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesin’de tamamladı. Üniversite eğitimine ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde devam etmektedir. Heijan ne yaptı son dakika haberlerini sizler için derledik.

29 Kasım 2017 Çarşamba 00:46
Son Güncelleme: 29 Kasım 2017 Çarşamba 00:46
Heijan Yansın Geceleri neden gözaltında" Heijan kimdir nereli ne demek"

Heijan kimdir nereli son dakika haberleri merak ediliyor. Heijan Yansın Geceler şarkısı ile tanınmıştı. Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanlığı ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından başlatılan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda narkotik operasyonunda  81 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Heijan ismiyle tanınan Doğan Tarda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alındı. Bazı şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda uyuşturucu tartmakta kullandıkları değerlendirilen hassas terazi ele geçirildi. Operasyonun İstanbul ayağında, Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın, Bonzai Bom gibi şarkıları seslendiren ve milyonlarca kişi tarafından Youtube üzerinden dinlenen Doğan Tarda’yı operasyon kapsamında gözaltına aldı. 51 kişinin gözaltına alındığı operasyonun sürdüğü bildirildi. Heijan Yansın Geceler şarkısının yanı sıra “Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın” gibi şarkıları da seslendirmiştir. 23 yaşında olan Heijan aslen Vanlıdır.

Gerçek ismi Doğan Tarda olan Heijan lise eğitimini Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesin’de tamamladı. Üniversite eğitimine ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde devam etmektedir. Heijan ne yaptı son dakika haberlerini sizler için derledik.

HEİJAN SON DAKİKA

"Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom” gibi şarkıları olan Heijan ismiyle tanınan Doğan Tarda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alındı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanlığı ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından başlatılan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda narkotik operasyonunda  81 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre; gözaltına alınan 81 kişinin internet ortamında uyuşturucu kullanımını özendiren içerikte paylaşımlarda bulundukları, ayrıca uyuşturucunun kullanım metotlarını anlattıkları ve bununla ilgili düzenek tarifleri yaptıkları belirtildi.

Bazı şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda uyuşturucu tartmakta kullandıkları değerlendirilen hassas terazi ele geçirildi. Operasyonun İstanbul ayağında, Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın, Bonzai Bom gibi şarkıları seslendiren ve milyonlarca kişi tarafından Youtube üzerinden dinlenen Doğan Tarda’yı operasyon kapsamında gözaltına aldı. 51 kişinin gözaltına alındığı operasyonun sürdüğü bildirildi.

HEİJAN KİMDİR?

23 yaşında olan Heijan aslen Vanlıdır. Gerçek ismi Doğan Tarda olan Heijan lise eğitimini Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesin’de tamamladı. Heijan yazdığı şarkılarla ilgi çekmeyi başarmış ve son olarak “Yansın Geceler” şarkısı ile popüler olmuştur. Üniversite eğitimine ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde devam etmektedir.

HEİJAN NE DEMEK?

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalına konuk olan Doğan Tarda, Heijan lakabının açıklamasını şöyle yapmıştı. “Hei” normal anlamını taşımaktadır, “Jan” ise Zehir anlamına geldiğini belirtirken Normal Zehir olarak adlandırılmaktadır.

2016 yılında Yolsuzlar Çetesi şarkısını çıkardı

2016 yılında Bağcılar Welcome To Çiçekci – 15 Şubat Sevgililer Dünü şarkısını çıkardı.

2016 yılında feat Mustafa Ak – Sen Sağ Ben Selamet şarkısını çıkardı.

2016 yılında feat – Mustafa Ak – Semt Oturuşu şarkısını çıkardı.

2017 yılında feat Muti – Abin Dızo Bremın şarkısını çıkardı

2017 yılında feat Muti – Yansın Geceler şarkısı

ilginizi çekebilir

Oktay Kaynarca-Deniz Çakır aşkı yeniden mi?
Oktay Kaynarca-Deniz Çakır aşkı yeniden mi?
Atilla Özdemiroğlu'nun kızı Lidya ve Lara ile eşi Hepgül Özdemiroğlu kimdir?
Atilla Özdemiroğlu'nun kızı Lidya ve Lara ile eşi Hepgül Özdemiroğlu kimdir?
Gülben Ergen'n sevgilisi Tolga Duğles'in cezaevine girdiği ortaya çıktı
Gülben Ergen'n sevgilisi Tolga Duğles'in cezaevine girdiği ortaya çıktı
Yasemin Allen’e Fi'den dudak uçuklatan ücret!
Yasemin Allen’e Fi'den dudak uçuklatan ücret!
Fatma Girik 50 yıldır kendisini takip eden hayranından şikayetçi oldu
Fatma Girik 50 yıldır kendisini takip eden hayranından şikayetçi oldu
Leyla Atay kimdir? Esra Erol’da gündeme gelen
Leyla Atay kimdir? Esra Erol’da gündeme gelen