• $8,3016
  • €9,9775
  • 474.665
  • 1345.15
04 Nisan 2021 Pazar 17:25 | Son Güncelleme:

Hazal Filiz Küçükköse'den dikkat çeken açıklama: Çift sayı takıntım var

Hazal Filiz Küçükköse'den dikkat çeken açıklama: Çift sayı takıntım var

Güzelliğinin yanı sıra başarılı oyunculuk performansıyla da dikkatleri üzerine çeken Hazal Filiz Küçükköse, bir dergi için objektif karşısına geçti. Birbirinden güzel pozlar veren Hazal Filiz Küçükköse, dergiye verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Küçükköse, 'Çift sayı takıntım var' açıklaması ile dikkat çekti.

Rol aldığı Deniz Yıldızı dizisi ile adından söz ettiren ve sonrasında kariyer basamaklarını hızla tırmanan Hazal Filiz Küçükköse, Women's Shine Magazine için özel pozlar verdi. Deriye özel açıklamalarda bulunan Küçükköse, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Oyuncu olmaya küçük yaşlarda karar verdiğini söyleyen Küçükköse, 'Çocukluğumun büyük kısmı Tokat'ın Turhal ilçesinde geçti. İkizimle birlikte 7 yaşımızdan itibaren yıllarca düzenli olarak tiyatro sahnesi kurup, arkadaşlarımıza gösteri yaptık. Onları tiyatroyla tanıştıran bizdik.

'ÇOCUKLUĞUMDAN İTİBAREN HEDEFLERİMİN ARASINDAYDI'

Oyunculuk çocukluğumdan itibaren hedeflerimin arasındaydı. Kendi hikâyemi yazmayı, kendi filmimi çekmeyi çok istiyorum. Bununla ilgili planlarım var. O bir tarafta, doğru zaman olduğunu hissettiğimde harekete geçebilecek bir noktada duruyor.' dedi.

'ÇİFT SAYI TAKINTIM VAR'

'Herhangi bir batıl inancın var mı?' sorusuna yanıt veren güzel oyuncu şunları söyledi: 'Belki takıntı diyebiliriz. Çift sayı takıntım var. Alacağım her şeyin çift sayıda olması ya da adetli olması gerekiyor.'

<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor