• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 17:19 | Son Güncelleme:

Hayatı ikinci kez belgesel oluyor! Britney Spears'a yoğun ilgi… Hayranları destek mesajı yağdırdı

Hayatı ikinci kez belgesel oluyor! Britney Spears'a yoğun ilgi… Hayranları destek mesajı yağdırdı

Ünlü Amerikalı şarkıcı Britney Spears'ın hayatını konu alan belgesel'in çalışmalarına başlandı. Hulu'nun New York Times ile hazırladığı “Framing Britney Spears” belgeseli geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Büyük ses getiren belgesel'e, Spears'ın hayranları büyük ilgi göstererek sosyal medyadan destek mesajları yolladılar. Hayatı oldukça merak edilen ünlü pop yıldızının yaşamını konu alacak bir belgesel de dijital içerik platformu Netflix'den geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Hulu'da yayınlanan "Framing Britney Spears" belgeselinde Spears'ın yaşamına dair ayrıntılar yer almıştı. Netflix'in de Spears hakkında bir belgesel hazırlığında olduğu söylendi. Henüz resmi bir onay gelmemiş olsa da, Netflix'in bu belgeselin hazırlıklarına Hulu'dan daha önce başladığı açıklandı.

Netflix'de yayınlanacak olan belgeselin henüz Spears'ın hayatından neleri içereceği belli değil. Ancak Britney Spears'ın son zamanlarda yaşadığı hukuk savaşı, ve uzun yıllardır şöhreti üzerinde büyük bir kontrole sahip olan babası hakkında detaylar içereceği konuşuluyor. Babasının baskıları ile uzun zamandır boğuşan Spears, Ağustos ayında yasal yollara başvurmuştu. Britney Spears'ın hayranları ise sosyal medyada #freebritney etiketi ile ünlü şarkıcıya desteklerini göstermişlerdi.

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek