• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
30 Mart 2021 Salı 01:36 | Son Güncelleme:

Hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmıştı... Neslihan Atagül tedavi için İngiltere'ye gitti!

Hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmıştı... Neslihan Atagül tedavi için İngiltere'ye gitti!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile başrolleri paylaşan Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmıştı. Geçirgen bağırsak sendromu ile mücadele eden Neslihan Atagül tedavisine yurtdışında devam etme kararı aldı. Sevilen oyuncu soluğu İngiltere'de aldı.

Oyuncu Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisi başrollerinde yer alırken ortaya çıkan hastalığı nedeniyle kadrodan ayrılmak zorunda kalmıştı. Sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrıldığını dile getiren Atagül tedavi için İngiltere'ye gitti. Sevilen oyuncu için özel bir beslenme programı hazırlandı.

YENİ BİR TEDAVİYE BAŞLADI

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre uzunca bir süredir ekranlara ve projelere ara verip vaktini hastalığının tedavisi için kendisine ayıran Neslihan Atagül, İngiltere'ye gitti. Orada hastalığı için bir dizi test yaptıran güzel oyuncu, sonuçları aldıktan sonra doktorların tanısı ile yeni bir tedaviye başladı.

ÖZEL BESLENME PROGRAMI UYGULUYOR

Buna göre kendisine özel bir beslenme programı uygulayan Neslihan Atagül, yalnızca evde pişen yemekleri tüketmeye başladı. Avakado ve hindistan cevizi yağı da tüketmeye başlayan Atagül'ün bol bol dinlendiği ve enerji toplamaya çalıştığı öğrenildi.

<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de