• $7,3515
  • €8,8926
  • 410.19
  • 1528.82
15 Şubat 2021 Pazartesi 10:30 | Son Güncelleme:

Hasan Can Kaya'dan samimi açıklama: Çirkinlik insanı geliştirir

Hasan Can Kaya'dan samimi açıklama: Çirkinlik insanı geliştirir

YouTube'da yayınlanan Konuşanlar adlı programı ile yıldızı bir anda parlayan ve şimdilerde Exxen platformunda yoluna devam eden Hasan Can Kaya, samimi açıklamalarda bulundu. 1 Erkek 1 Kadın dizisinin de senaristliğini üstlenen Hasan Can Kaya, 'Çirkinlik insanı geliştirir' açıklaması ile dikkat çekti.

Son dönemin en popüler isimlerinden olan Hasan Can Kaya, YouTube'da başladığı kariyerine Exxen'de devam ediyor. Konuşanlar programı ile büyük bir hayran kitlesi elde eden Hasan Can Kaya, İkilemli soruların konuğu oldu.

Programına katılan ünlü isimler ve seyircisi ile kurduğu diyalogla gönüllere taht kuran Hasan Can Kaya samimi açıklamalarda bulundu.

Kaya, kendisine yöneltilen 'Hangisi daha avantajlı: Zengin ve çirkin doğmak mı, fakir ve güzel doğmak mı?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Sadece fiziksel güzellik kastediliyorsa ilki daha avantajlı. Hatta zengin doğuyorsa en azından fiziksel olarak güzel olmamak iyi bir şey. Çirkinlik insanı geliştirir. Yok eğer zekâ güzelliğiyse mesele, o zaman tartışmasız ikincisi...'

'İlkinde 273 bin, ikincisinde 1 milyon 100 bin takipçiniz var. Twitter mı Instagram mı?' sorusuna da yanıt veren Kaya, 'İkisinin de hastası olmamakla birlikte, illa ki birini seçmem gerekiyorsa Instagram.' dedi.

<p>Bu süreç şu şekilde ilerleyecek:<br></p><p>İllerimiz 100 bin nüfusa düşen vaka  sayısı baş

Kontrollü normalleşme nasıl olacak?

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik