• $8,6058
  • €10,2782
  • 493.869
  • 1417.29
26 Mayıs 2021 Çarşamba 15:37 | Son Güncelleme:

Hapsi istenmişti… İbrahim Tatlıses, Fulya Akbay olayı hakkında sessizliğini bozdu

Hapsi istenmişti… İbrahim Tatlıses, Fulya Akbay olayı hakkında sessizliğini bozdu

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu Tatlıses TV'de bir dönem Genel Müdür olarak görev alan Fulya Akbay, ünlü türkücünün kendisini tehdit ettiği iddiasında bulunarak dava açmıştı. İbrahim Tatlıses de karşı dava açarak Fulya Akbay'ın kendisini dolandırdığını öne sürdü. İbrahim Tatlıses, Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanarak konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Tatlıses, Fulya Akbay hakkında 'Bana göre 5-6 milyon dolandırdı' dedi.

Tatlıses TV'de Genel Müdür olarak çalışan Fulya Akbay, İbrahim Tatlıses'in kendisini tehdit ettiği iddiasında bulunarak savcılığa başvurdu. Tatlıses'in 'Sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret, tehdit' suçundan hapsi istendi.

İbrahim Tatlıses de karşı dava açarak Fulya Akbay'ın Tatlıses TV'de çalıştığı dönemde kendisini dolandırdığını öne sürdü.

Yaşananlar magazin gündeminde uzunca bir süre konuşulurken İbrahim Tatlıses, Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanarak konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Tatlıses şunları söyledi:

'Benim ona karşı olan sevgimi kullandı. Muhasebe müdürüne 'İbrahim beyin talimatı' demiş. Ben öyle bir talimat vermedim. 'Neden böyle yapıyorsun kızım?' dediğimde 'Siz demediniz mi İbrahim Bey Fulya bir yana dünya bir yana diye'. Dediğime pişman oldum.'

'5-6 MİLYON DOLANDIRDI

'Bana göre 5-6 milyon dolandırdı' diyen İbrahim Tatlıses açıklamalarına şu şekilde devam etti: 'Araştırılıp bulundu bütün dosyalar. Hepsi mahkemede.'

'BİTTİ DİYENLERE KAPAK OLSUN'

'İbo Show önümüzdeki sezon devam edecek mi?' sorusuna da yanıt veren İbrahim Tatlıses, 'Tabi devam edecek, bitti diyenlere kapak olsun' yanıtını verdi.

<p>Bursa'da alkollü sürücü, otomobiliyle uygulama noktasına dalarak ikisi polis, 4 kişinin yaralanma

Alkollü sürücü dehşet saçtı: İkisi polis 4 kişi yaralandı

Karpuzdaki büyük tehlike! Böyleyse sakın yemeyin

Türkiye üretim üssü oluyor! İşte Türkiye'de akıllı telefon üreten firmalar

Yumurtanın hiç bilmediğiniz kullanım alanı