• $ 5,3174
  • € 6,037
  • 227.449
  • 103.185
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hapis yolu göründü!

Gonca Sağlam, Ebru Şallı ile evlilik hazırlığı yapan eski kocası Uğur Akkuş’a hakâret ettiği için 3 gün zorlama hapis cezası alabilir.

x

Sabah gazetesinden Ali Oktay'ın haberine göre, Gonca Sağlam, sosyal medyadan hakaret ve iftira içerikli paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla hakkında açılan davada geçen yıl 4 aylık koruma kararı cezası almıştı. Sağlam'ın, Akkuş'un bulunduğu konuta ve iş yerine yaklaşmamasına, Akkuş'a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, karara aykırı davranması halinde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine (önceki cezaya rağmen tedbir kararına aykırı davranmaya devam etme anlamında) tabi tutulmasına karar verildi.

İddiaya göre, Gonca Sağlam koruma kararına rağmen, sosyal medyada aleyhte paylaşımlarını sürdürdü. Akkuş da koruma kararına muhalefet eden Sağlam'ın zorlama hapsine tabi tutulmasını istedi. Mahkeme, iki gün önceki duruşmaya gelmeyen Gonca Sağlam'ın, koruma kararına aykırı davrandığı gerekçesiyle 3 gün zorlama hapsine çarptırılmasına karar verdi. Sağlam, zorlama hapis kararına yapacağı itirazı reddedilir ve mahkemenin kararı kesinleşirse 3 günlük cezasını çekmek üzere hapse girecek.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Esenyurt´ta pastanedeki bağış kutusunun çalınma anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Esenyurt´ta pastanedeki bağış kutusunun çalınma anı kamerada

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Dikenli vatoz balığı saldırısıyla ölen Steve Irwin kimdir

Defneyaprağı, adaçayı ve biberiyeden plastik ürettiler

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Şubat 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - 15 Şubat 2019