• $ 6,864
  • € 7,7838
  • 399.354
  • 118713
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
21 Ocak 2019 Pazartesi 09:01 | Son Güncelleme:

Hapis yolu göründü!

Gonca Sağlam, Ebru Şallı ile evlilik hazırlığı yapan eski kocası Uğur Akkuş’a hakâret ettiği için 3 gün zorlama hapis cezası alabilir.

Sabah gazetesinden Ali Oktay'ın haberine göre, Gonca Sağlam, sosyal medyadan hakaret ve iftira içerikli paylaşımlarda bulunduğu iddiasıyla hakkında açılan davada geçen yıl 4 aylık koruma kararı cezası almıştı. Sağlam'ın, Akkuş'un bulunduğu konuta ve iş yerine yaklaşmamasına, Akkuş'a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, karara aykırı davranması halinde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine (önceki cezaya rağmen tedbir kararına aykırı davranmaya devam etme anlamında) tabi tutulmasına karar verildi.

İddiaya göre, Gonca Sağlam koruma kararına rağmen, sosyal medyada aleyhte paylaşımlarını sürdürdü. Akkuş da koruma kararına muhalefet eden Sağlam'ın zorlama hapsine tabi tutulmasını istedi. Mahkeme, iki gün önceki duruşmaya gelmeyen Gonca Sağlam'ın, koruma kararına aykırı davrandığı gerekçesiyle 3 gün zorlama hapsine çarptırılmasına karar verdi. Sağlam, zorlama hapis kararına yapacağı itirazı reddedilir ve mahkemenin kararı kesinleşirse 3 günlük cezasını çekmek üzere hapse girecek.

PKK/KCK'ya yönelik operasyon!

PKK/KCK'ya yönelik operasyon!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

9 Temmuz günlük burç yorumları sizlerle! Aslan burcuna güzel habe

9 Temmuz günlük burç yorumları sizlerle! Aslan burcuna güzel haber

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden