• $8,08
  • €9,7345
  • 460.827
  • 1392.36
02 Nisan 2021 Cuma 10:06 | Son Güncelleme:

Hande Yener'den bomba açıklama! 'Artık kanla beslenmiyorum'

Hande Yener'den bomba açıklama! 'Artık kanla beslenmiyorum'

Ünlü şarkıcı Hande Yener, geçtiğimiz gün katıldığı bir ödül töreninde buzları erittiği Demet Akalın kavgası hakkında açıklamalarda bulundu. Geçmişi geride bıraktığını ifade eden Hande Yener, 'Artık kanla beslenmiyorum tabii bazen hepimizin tatlı şımarıklıkları oluyor, olmaz mı? Güzel, tatlı kavga ediyorduk. O günlerimizi kötü hatırlamıyorum' dedi.

Birçok başarılı şarkının altına imzasını atmış olan ünlü şarkıcı Hande Yener, önceki gün Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir ödül törenine katıldı ve 'Yılın En Tarz Albümü' ödülünü aldı. Ödül töreni öncesi basın mensupları ile sohbet eden Yener, siyah deri kombini ile dikkatleri üzerine çekti. Tarzı farklı bulunan Yener, 'Önemli olan şık ve farklı olmak' dedi.

'ARTIK KANLA BESLENMİYORUM'

Demet Akalın'la yaşadığı ve bir döneme damgasını vuran polemiklerle ilgili konuşan Yener, şunları söyledi: 'Artık kanla beslenmiyorum tabii bazen hepimizin tatlı şımarıklıkları oluyor, olmaz mı? İnsanız hepimizde var bu. Güzel, tatlı kavga ediyorduk. O günlerimizi kötü hatırlamıyorum. İnsanları eğlendiriyorduk, mesajlarımız komik oluyordu. O yüzden biraz akıl doluydu diye düşünüyorum. Bazen özlüyorum ama yok bir daha olamaz, öyle bir ruhta değilim. Tamamen sağlıklı yaşama geçtim.'

Açıklamalarına devam eden Hande Yener, 'O zamanlar heyecan ve hırs çok ön plandaydı, herkes sizi rakip gibi görüyor. Yükselince sizinle herkes yarışıyor, şu an kendimi öyle bir yarışta hissetmiyorum. 'Tur olarak çok önde, tur attım' dermişim. Böyle bir mütevazı bir açıklama yapıp gidiyorum' dedi.

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Türk Yıldızları, Hatay senalarında! Gökyüzünde muhteşem şov

Jandarmaya Gövde Destekli Kalkan Taşıma Sistemi teslim edildi

NASA'nın Mars'taki helikopteri 'Ingenuity' ilk uçuşunu yaptı